Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy baleset végett tolószék...

Ha egy baleset végett tolószékbe kerülnél és többet nem lenne esély arra hogy járj, szerinted hogy dolgoznád fel? Hogyan élnéd meg?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs hogy dolgoznám fel, de biztos elég nehezen.

De ennél a megvakulás 100x rosszabb lenne, azt biztos nem tudnám feldolgozni.

2016. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most mondhatjátok, hogy nem vagyok normális, de én szerintem öngyilkos lennék. Egyszerűen nem tudnék úgy élni :(
2016. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az én munkám nem a seggen ülésről szól, de korábban mindig gép előtt ültem.


Ha csak a lábaimmal lenne valami, akkor nekiállnék otthon 3D modellezést és látványtervezést csinálni, azzal már el lehet indulni és gép előtt ülve is lehet jó pénzt keresni.


Amúgy baromi szar dolog lenne, a szobából nem tudnék kimenni a küszöb miatt, nem férnék egy átlag bérház wc-jébe, vagy csak belegondolok a 3-ikon lakom se lift, se semmi, még a villamosig sem jutnék ki.


De az otthoni családi házunk is úgy kezdődik, hogy felmegyek a lépcsőn...


Viszont hosszabb távon azt mondom, hogy berendezkednék a pincében. Van 2 tároló helyiség, a garázs részből is le lehet csípni és könnyen akadály mentesíthető lenne. (Bár akkor még mindig nem tudnék elmenni a buszig egy szar sáros földúton, de legalább a szabadba kijutok). Biztos hogy onnantól végleg otthonülős lennék, nem mintha mostanában eljárnék bármerre.


Sokkal szarabb lenne megvakulni, megsüketülni, teljesen lebénulni, vagy összeégni, stb.

2016. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem a lépcső mentes helyek rohadtul zavarnának, de egyik válaszolónak igaza van, megvakulni 1000x rosszabb, ha választhatnék inkább menjen térdtől lefelé az egyik lábam, könnyen pótolható protézissel és csináltatok egy brutál menő műlábat.
2016. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Alapból egy elég pozitív ember vagyok,de szerintem ez egy kicsit megviselne, bár kit nem?

Kerülném a lépcsős épületeket, és tuti járnék ilyen tolószékes csoportokba,vagy fórumokon is szívesen beszélgetnék velük.:D

De az előző válaszolóknak igazuk van. A megvakulás és az ehhez hasonló helyzetek tényleg brutálisabbak.

2016. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Örülnék neki, mert nem kellene emberek közé járnom, nem kellene dolgoznom soha. Bárcsak megtörténne!
2016. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!