Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kontaktlencse használat?

Kontaktlencse használat?

Figyelt kérdés

Egy ideje használok kontaktlencsét, napit, amit szeretnék havira cserélni, tudom menjek optikushoz...

De szeretnék véleményt kérni pár kérdésben, azoktól akik tapasztaltak.

Honnan érdemes rendelni?

Milyen márkát?

Tudom személy függő, de mi az amit próbáltatók és nem vált be és mi az amire esküsztök?

Illetve mi van, ha 8,7 helyett 8,8-es görbületű lencsét veszek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. okt. 14. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lencsebolt.hu-ból szoktam. Olyat rendelj, amilyet az optikus (vagy optoakármiológus) megállapított. Nekem Dailies Aquacomfort plus van, napi. Havival kezdtem, de sokkal jobb érzés, hogy újat rakok be és este csak kidobom, nem kell szórakozni a löttyel, strandolhatok, nem kell félnem, hogy kiesik/elhagyom/lenyelem/elrabolják/stb.
2016. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyrészt én is hasonló okokból kezdtem napival, sőt márka is ugyan az, de az ára zavar leginkább. Leggazdaságosabb a 90 db-os kiszerelés lenne ugye, amit azért 3 hónapra úgy hogy 1 max 2 napot nem hordom hetente 24-25 ezerért soknak érzek és nem is vagyok benne biztos, hogy nem lenne kényelmesebb lencse, aránylag megvagyok vele elégedve de előfordul hogy nehezebben viselem néha nap, bár ez lehet a többivel is így lenne, de még nem próbáltam mást.
2016. okt. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!