Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha 21 év alatt...

Szerintetek, ha 21 év alatt egyetlen egy olyan embert sikerült megismernem, akit minden téren elfogadtam, és nem idegesített, akkor olyan ember lehetek, akinek nagyok az elvárásai?

Figyelt kérdés

(igazából senkitől se várok semmit, de csak vele tudtam igazán kellemesen érezni magam)

(csak rövid időn keresztül tartottuk a kapcsolatot, de nekem nem kell sok, hogy másokba lássak, mert jó a megfigyelőképességem)



2016. okt. 14. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám hogy nagyok az elvárásaid, egyszerűen tudod mit akarsz, és jól érzed magad olyan ember társaságában akit jól kiismertél. Simán lehet barátból ellenség, és fordítva ha az ember nem látja át igazán a dolgokat. A te tulajdonságod az hogy jól átlátsz mindent, ez azért is jó mert a lényeg mindig a részletekben rejlik. Sokszor az apróbb jelek árulják el hogy milyen egy adott ember. Én magam is fokozatosan lettem jó ember ismerő, 24 évesen már elég sok emberrel dolgoztam együtt, elég sok embert megismertem, és láttam már dolgokat amiből levettem az apróbb jelekből hogy ki az akiben meglehet bízni, és ki az akinél vigyázni kell. Persze én hibákból is tanultam. Megbíztam már olyan emberbe 1 éven keresztül akibe nem kellett volna. Oda voltam egy olyan lányért még régen akiért pont hogy nem kellett volna, mert annyira megismert hogy nem akart tőlem különösen semmit, csak direkt játszott elem, utána meg tudatosan hátba támadott, kb minden embert ellenem fordított még azt is akivel együtt nőttünk fel szinte.

Manapság már én is megtanultam hogy sokszor nagyon kell figyelni bizonyos dolgok felé, mert egy ember esetében is, hiába a jó külső, lehet egy rosszakaró is, de elég ha a környezetet is figyeljük.


Te csinálod jól, mert te figyelsz arra amire kell és nyugodtnak akarod érezni magad akár egy környezetbe, akár egy ember társaságában. Mindenképp maradj ilyen, mert hiába tűnik úgy hogy nagyon az elvárásaid, pedig nem csak jól akarod érezni magad, és figyeled hogy mikor van az amikor adva van a helyzet és mikor nem.

2016. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan ember vagy, aki nem fogad be minden nyomorékot akire nincs is szüksége.
2016. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!