Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez már pedofíliának számít?

Ez már pedofíliának számít?

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni atlétika edzésekre,és ott megismertem egy 17 éves fiút,aki bő 1 hónap múlva lesz 18 éves.Mikor odakerültem,akkor kicsit depressziós voltam,és ő neki sikerült a bizalmamba férkőznie,mert mindig ápolgatta olyankor a lelkem,próbált segíteni nekem mindenben.

Ideig óráig sikerült neki megjátszani magát,majd egyszer csak elkezdett mindenféle célozgatásokat tenni,de eleinte még csak olyan kis visszafogottabbakat.Állandóan dicsérgetett,hogy milyen gyönyörű szemem van,hogy nagyon csinoska vagyok,imádja a mosolyom.Ha valami új ruhám/cipőm volt,esetleg egy új módon viseltem akkor a hajam,akkor azt is mindig megdicsérte.

Egy kis idő elteltével már sokkal bátrabb volt,mert hagytam neki,hogy dicsérgessen,mert jól esett,hogy van egy olyan ember,aki figyel rám. Többször elmondta,hogy messze nekem van a legjobb "PICS ÁM"(mert igen,akkor ő már így beszélt) a korosztályomban,de még talán az ő korosztályában is,mert ilyen jó pics át még soha nem látott,és egyszer mondta,hogy szorosabb,passzosabb nadrágot kellene hordjak.

Egy bizonyos idő után,kimutatta a foga fehérjét,mindenféle sze x videókat küldözgetett nekem,meg olyan képeket,amin az látszott,hogy feláll neki,és csak egy alsónadrág van rajta.Aztán konkrét regényeket írt nekem,hogy hogyan fog/akar engem megb @szni. Most ebből idézni fogok: "Az edzés kezdete előtt beviszlek a mosdóba,kikötözlek,és addig fogsz ugrálni a f @szomon,amíg el nem megyek benned,aztán meg arra a kis szép arcocskádra ráélvezek. Utána edzünk egy jót a többiekkel,mintha mi sem történt volna,és te az edzés végén megcsókolsz engem." Plusz,nem gyakran,csak akkor mikor nagyon kanos volt,fogdosta a fenekem,combom,úgy hogy senki sem látta.


Nem merem elmondani,megmutatni senkinek se az irományait,mert megfenyegetett,hogy akkor megver,és "addig foglak du gni,ami el nem kezdesz vérezni"


És van kettő ehhez kapcsolódó kis történetem is:

1,Egy nagyon meleg nyári nap volt,ezért nem voltam rajtam zokni,és ugye akkor az edzésen sprinteket futottunk,és vettem le a sima futócipőm,és húztam föl a szögescipőt,és meglátta a lábujjaimat és arra elélvezett,felállt neki.

2,Egyszer mindketten mentünk ugyan arra a versenyre(ami ritka,mert ő nehézatléta: gerelyhajító,diszkoszvető,én meg hosszútáv futó vagyok)és ugye az ő versenyszáma előbb volt,mint az enyém,ezért ő pont látta az én futásom,és azt mondta,hogy olyan jó volt engem látni szenvedni a futás végén,más szituációban is eltudna képzelni olyan arckifejezéssel.

Egyébként ő 1 hónap múlva ki fog kerülni a csapatból,mert ugye akkor ő betölti a 18-at,és csak 18 éves korunkig járhatunk ebbe a csapatba.


Akkor ez most pedofíliának számít,vagy sem? Kezdek nagyon félni,hogy már nem csak mondani fogja,hanem meg is csinálja velem...:(

13/L


2016. okt. 16. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon unatkozol?
2016. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Milyen szép bókok, kár hogy csak a retkenek imponálnak ezek:D:D. -.- Úristen nagyon buta vagy , de kajakra sík hülye szerintem az agyad helyén ott van egy első generációs AMD proci ..dettó ezt csinálnám veled is.
2016. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szólj a szüleidnek aztán a bizonyítékokkal irány a rendőrségre. Ez a forma már komoly pszichiátriai eset.
2016. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Retardált lehetsz ha ezt nem mondtad el a szüleidnek, és nem hívtad ki a rendőrséget.
2016. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már bocsáss meg,de nem vagyok retardált,egyszerűen félek a következményeitől,annak,ha ő megtudja,hogy én elmondtam ezt másoknak.
2016. okt. 16. 18:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elzárják akkor már nem sokat fog tudni ártani neked.
2016. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon félelmetes lehet egy 18 éves pö*sköszörű egy felnőtt férfinak...mond el faterodnak aztán lerombolja az arcát, ha meg egy gyökér akkor talán megdícséri a p**ját..Személy szerint, ha mondjuk a hugom lennél ez a gyerek szerintem meg is halna.
2016. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
2016. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nincsenek férfi ismerőseid, akik elkaphatnák ezt a retket?
2016. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem troll-kérdés.

17 éves lábimádó fiú, ki arra áll fel, ilyen nincsen.

2016. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!