Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki mesélne nekem az...

Valaki mesélne nekem az orvosi egyetemről?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen pálya ami érdekel,de sajnos sok helyről hallom,hogy nagy stresszel jár (a fizetésről ne is beszéljünk.(Persze nem mintha ezért feladnám.)Azért örülnék ha valaki aki aki orvosis vagy esteleg már orvos megnyugtatna,vagy mesélne kicsit az egyetemi évekről.(bármilyen apró részlet érdekel)Előre is köszönöm 😊
2016. okt. 18. 15:42
 1/1 anonim válasza:

Szia! NEM vagyok orvosis, csak én is gondolkozok ezen a pályán és emiatt nagyon sok emberrel beszéltem már aki oda jár. Mind azt mondták, hogy nagy a stressz, az a legnehezebb az egészben DE nem megoldhatatlan. Sporttal, néha-néha egy kis bulival .. stb. lehet csökkenteni.

A fizetés itthon borzalmas, főleg a rezidenseké, viszont külföldön nagyon jól megfizetik az orvosokat és általában a magyar doktorokat tárt karokkal várják! :)

2016. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!