Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes embereknek annyi idejük...

Egyes embereknek annyi idejük van hogy másokkal foglalkozzanak?

Figyelt kérdés
Nem is tudom milyen beállitottságúnak kell lenni vagy milyen értékrendet követnek azok az emberek akik másokat figyelnek, s kibeszélnek. Gyakran tapasztalom hogy idegen emberek rólam beszélnek távolról, teljesen valótlan dolgokat állitanak, és találgatnak arról hogy milyen életem van, mit csinálok. Ennyire ráérnek, vagy miért jó ez nekik, nem értem..
2016. okt. 22. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért nem félnek attól hogy én ezt meghallom és odamegyek megkérdezni hogy mi a problémájuk? de persze esetek többségébe meg tagadnák a dolgot és még én lennék a hülye..
2016. okt. 22. 08:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint pl. te most?

:) bocs, ez nagyon magas labda volt.

2016. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem tehetek róla.. egyszerüen rá van állva a fülem arra ha engem hoznak szóba, meg érzem a levegőbe. Nem hinném hogy üldözési mánia lenne..
2016. okt. 22. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:
A saját életük teli van problémákkal, gondokkal...és így könnyebb más életével foglalkozniuk mint a sajátjukéval. És sokan ha XY-al kibeszélnek valakit azt várják el hogy ilyen "szövetség" szerű jön össze. Rengeteg munkahelyen az ilyen "körök" az igazi s.ggnyalók.
2016. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!