Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy mit...

Elmondjam neki, hogy mit érzek vagy sem?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve elég sokat beszéltem egy pasival. Nem akartam akkor tőle semmit, ő azonban akart tőlem. 1x véletlenül összefutottunk a bevásárlóközpontban, ahol kb 1 órán keresztül beszélgettünk. Utána éreztem, hogy megváltozott valami. Nem hozta fel azt a témát már,hogy mi lenne, ha több lenne közöttünk én meg nem akartam a semmiből bevágni ezt neki. Az elején még volt, hogy napi szinten írt, mostmár ha hetente 1x jelentkezik, az is sok. Nem tudom mit csináljak és nem tudom, miért adta fel akkor, amikor már lett volna esélye. Említsem ezt meg neki, vagy egyszerűen lépjek tovább és töröljem?

Elhiszem, hogy én se adtam túl sok jelet, hogy mit érzek iránta, de nem kérdezte, csak azzal jött mindig, hogy nem kell nekem és elfogadja ezt...


2016. okt. 23. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus. Nem kell neked a fiú, de amint megérzed, hogy elvesztetted a csodálódat, a hiúság miatt rögtön ideges leszel. Mert mi az, hogy valakinek többé mégsem tetszel. Hagyd őt békén, nem a srác kell neked, csak a tudatot szeretnéd visszakapni, hogy valaki odavan érted.
2016. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyes! Pont nem! Mindig kedveltem, majd megtetszett, aztan neha beszeltunk, akkor mar tetszett es egyszercsak annyiba maradt. Szoval az erzesek nem akkor alakultak ki, miutan kevesebbet kerrsett
2016. okt. 23. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyesnek abban tök igaza van, hogy akkor kezdesz utána futni, mikor már nem érdekled. Ő se hülye, hogy olyan után koslasson, aki nem adja semmi jelét, hogy lehetne köztük több. Az tírod, hogy nem keres téged, bakker te nem tudsz ráírni? De ilyen hozzáállással jobb, ha hagyod.
2016. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te korodban még nagyon nem ezen kéne gondolkodni.

Várd meg míg 14 leszel.

De addig is gyakorolj egy kis kommunikációt s beszélj vele mintha 1 nyekvet beszélnétek.

2016. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!