Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz a mai programod, úgy,...

Mi lesz a mai programod, úgy, hogy ma minden üzlet zárva van?

Figyelt kérdés
Mi megyünk anyósomékhoz,aztán meg megpróbálom rávenni a párom,hogy süssünk valami sütit.:)
2016. okt. 23. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy részt csak a kereskedelemben érvényes a "ma minden zárva van" kijelentés...:( Nekem nagyon jó programom van. Dolgozom:) Nektek jó szórakozást!
2016. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Bográcsolás s lehet találkozok régi ismerőssél.

Mi összefüggés program s boltok állapota közt?

2016. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Éppen mos a mosógép, mindjárt nekiállok a ruhaszelektálásnak (kinőtt cuccokat, nyári cuccokat elrakni), közben a tűzhelyen fő a tejkrém, süteménybe lesz töltetlék. Még mielőtt lejárna a mosás kitakarítom a fürdőszobát, és ha marad egy kis idő lehet, hogy vasalok is.

Ha nem lennének zárva az üzletek akkor is ezt csinálnám, kivéve ha dolgoznom kéne. Mert akkor nyilván nem lenne ennyi mindenre időm.

2016. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délelőtt faterral dolgoztam, délután ingyen dolgozom a rákos múzeumban (közösségi szolgálat).
2016. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is dolgozok, nem érint a dolog
2016. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!