Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kevés a nagyon érzelmes...

Miért kevés a nagyon érzelmes srác?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 01:29
1 2
 1/13 Ntmlan ***** válasza:
Mert a fiúk nagy része az érzelmek elé teszi a büszkeségét. A kivételek pedig elsőre nem merik felfedni az érzéseiket, nehogy a lány túl "nyálasnak" ítélje meg őket.
2016. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Azert, mert az nem ferfias dolog. Nem vagyunk erzelgosek, azok a lanyok. Ez adottsag, igy alakitotta ki a termeszet. Termeszetesen keves van beloluk, de ez igy is fog maradni.
2016. okt. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Mert nincs rá okuk, hogy azok legyenek. A romantikus filmekben szépnek tűnik a dolog, de a valóságban nem az.

Egyrészt, a társadalmi elvárás inkább az, hogy a srác kemény és határozott legyen. Ne álljon neki az érzelmein merengeni és ne pityeregjen, ha megbántották.

Másrészt, általában az érzelmes srácok csalódnak pár lányban és megunják, hogy érzelmesek legyenek.

2016. okt. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom

Én is az vagyok,le is néznek miatta sajnos, talán ezért leplezik sokan

2016. okt. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Érzelmes srácként elmondhatom, hogy azért mert rohadtul nem éri meg, mert csak fájdalmat kapunk vissza.
2016. okt. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de nem örülök neki. Tényleg sok fájdalommal jár. :(

Igaz, sok olyan dolgot átélhetsz, amit egy kevésbé érzelmes ember soha nem fog, de akkor sem könnyű így.

2016. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Bocs,kérdező a mai 16-20éves lányok között is kevés az aki érzelmes!!!
2016. okt. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nem érzelmesektő, miért nem élik meg normálisan a legnagyobb élvezetet adó dolgot amit tapasztalni lehet.
2016. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, egyelőre nem túl kifizetődő, de ez vagyok én, ha valakinek szüksége lesz majd rám, azt megtalálom, ha a sors is úgy akarja. :) 26F
2016. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én az vagyok ,és iszonyat nehéz így élni!

24

2016. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!