Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok mit kellett volna...

Lányok mit kellett volna tennem? Nektek mi lett volna jó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma este a buszon láttam egy nagyjából velem egykorú (én 19/F) lányt aki nagyon szomorú volt/szinte sírt. És azon gondolkoztam, hogy nekem, én, mint egy random harmadik személy egy külső szemlélő tennem kellett-e volna valamit? Nem nagy dolgokra gondoltam, csak például egy zsebkendő, egy két vigasztaló szó egy megnyugtató mosoly ennyi. (semmi hátsószándék) De nem biztos, hogy ezt tolerálta volna bárki is, hogy egy teljesen idegen srác ilyet tett volna. Személyes tér, magánügy. Mivel, hogy semmi közöm hozzá, hogy miért szomorú és lehet pont nem akar senkit és semmit hallani/látni. Szóval lányok, ti, hogy reagáltatok volna? Mi lett volna jó ebben a helyzetben?

2016. okt. 25. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez szemely es szitu fuggo. foleg az utobbi (kepzeld el, hogy azert sirt mert valaki molesztalta, vagy azert sir mert rossz jegyet kapott a suliban - hulye peldak, de remelem erzed a kulonbseget)

szoval szerintem erre nincs bevallt recept.

mellesleg egyedul volt a lany? vagy, hogy ertetted, hogy felsz, hogy felesleges HARMADIK lennel?

2016. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen teljesen egyedül. A buszon is elég kevesen voltak. Olyan értelemben harmadik félre gondoltam, hogy nem valamelyik barátja ismerőse hanem egy teljesen kívül álló személy.
2016. okt. 26. 06:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már hasonló helyzetben.

Egyszerűen csak kijött belőlem, hogy odanyújtottam egy zsebkendőt, és megkérdeztem, hogy jól van-e. Persze tovább nem folytatódott a beszélgetés, mert azt mondta, igen-jól vagyok. Én meg tiszteletben tartottam. Szerintem ez emberi gesztus..., ami jól esik.

2016. okt. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vadidegennek miért is tárulkozna ki, mint az előző válaszoló is írta?! Persze egy próbát megér...
2016. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Erre a reakció szerintem személy függő...de nekem személy szerint jól esne ilyenkor néhány vigasztaló szó...talán kicsit jobb kedvre derítette volna:)
2016. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!