Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen embernek miért van...

Az ilyen embernek miért van jogositványa?

Figyelt kérdés
3 sávos út, feltorlódott a kocsi sor, a külső sávba baleset volt, villogott rendőr, én épp abba a sávba voltam, indexeltem át, egy nő vezette a melletti lévő sávba, ahogy előtte elindultak, volt annyi hely, hogy át tudjak menni, csak a kedves nő, rá nyomta gyorsan a gázt. Most komolyan, az ilyen emberek milyen emberek? Balesetveszély van és nem hogy elnéző lenne mással, hogy beengedje, még magát nyomja befele, pedig a sor az nem halad.. tehát nemtom hova sietett.. mi megy ilyenkor a fejében még is? Hogy lehet valaki ennyire önző? hogy még ha kell magát is veszélyes helyzetbe hozza, vagy ezt már nem fogja fel? Nem kéne vezetniük az ilyeneknek. Könyörgöm, felnőtt nő volt.. de 0 iq. Oké lehet támadni, biztos férfiak is ezt csinálnák, azt nem tagadom.. de ez most nagyon betett. Azt hinné az ember hogy egy nőbe van ennyi előzékenység mert nő, de ezekszerint nincs
2016. okt. 26. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat igen, ezt a kérdést en is már számtalanszor feltettem. A választ nem tudom... :D Amugy megfigyeltem, hogy némelyik nő ugy vezet mint ha belenne neki táplálva a memoriaba, hogy hogyan kell A pontbol B-be eljutni, de ha akarmilyen más szituacio adodik az uton azt nem tudjak kezelni. Na de tisztelet a kivételnek, vannak jo női sofőrok, és férfiak közöt is van olyan akinek max rollert adnék a kezébe.
2016. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de ez most nagyon betett"

el nem bírom képzelni, milyen felhőtlen életed lehet, ha emiatt ilyen szinte kiakadsz, sőt még egy kérdést is felteszel a gyakorira.

2016. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D De azt nem értem, ha nem tud valamit, hogy jut arra a következtetésre hogy akkor rá kell nyomni a gázt és jó lesz minden..
2016. okt. 26. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez elsősorban mentalitás kérdése és a magyaroknál édes hazámban nagyon sok területen katasztrófa a hozzáállás, ilyen például a közlekedés.

Mindegy már gyalogos, biciklis vagy autós vagy-e, mindenhol érhetnek meglepetések. Különösen, ha három kisgyerekkel próbálsz közlekedni.

2016. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon sokszor botlok ilyesfajta nemtörődömségbe. Engem is nagyon felháborít, hogy az emberek egyáltalán nem foglalkoznak a másikkal, és most nem is komoly dolgokra gondolok, inkább csak hétköznapi apróságokra mint pl ez .
2016. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!