Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ki derül hogy depressziós...

Ha ki derül hogy depressziós vagyok és pszihologushoz járkálok nem fognak ki közösíteni az iskolában?

Figyelt kérdés
Ha ez ki derül félek hogy senki nem fog velem beszélni meg hogy bolondnak fognak tartani

2016. okt. 26. 19:40
 1/6 anonim válasza:
Ha vannak rendes baràtaid ők biztos nem fognak ezzel piszkálni a többiekkel ne foglalkozz. Ugyse értik a helyzeted.:)
2016. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mankó alatt jártam fél évig, mert csontig vágtam be a talpam. Én voltam a Nyomorék mindenkinek. Egészen addig, amíg földhöz nem vágtam az egyik nagy pofajút.


A GYEREKEK GONOSZAK. Általános iskolában simán halálra fognak cikizni. DE ezek az emberek semmit nem fognak jelenteni neked 5 év múlva! Aki meg támogat, az egy életre maradhat barátnak!


Kérj segítséget a picológustól, hogy miként tudd ezt kezelni, ha egyedül nem megy. Egyáltalán nem ciki törődni az egészségeddel sem a fizikai sem a mentális egészségeddel. Ha valaki feleslegesnek tartja, az az ő dolga. Te meg egyedül nem tudsz egy nagy teherrel megküzdeni, de nem félsz segítséget kérni. Ez bátorság és tudatosság is egyben. Az egészség tudatos gondolkodásba néha segítenek szakemberek.


Gimiben megértőbbek és egyetemen még sorban is kell állni a pszichológushoz!


De amilyen neurózis éri a mai gyerekeket, ezt kötelezővé is tenném már általános felsőben!

2016. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Autokorrektor.... Mankóval
2016. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez miatt tartan(án)ak bolondnak.
2016. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy kerdezo? Szerintem biztos, hogy lesznek olyanok, akik emiatt "elitelnek", mert felszinesek. Alapbol sok ember keveri, hogy a pszichologus es a pszichiater mit is csinal, maximum ezert tartananak bolondnak. Veluk ne foglalkozz, nem fog mindenki szeretni, es ez nem is kell, hogy igy legyen. Ha valaki tenyleg igazi baratod, vagy akar csak siman 'normalis' ember, meg fog teged erteni, es nem piszkalna, foleg nem ilyen dolog miatt. Mindenesetre beszelj errol is a pszichologussal, biztos hogy tanacsol majd valamit.
2016. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezt kapd ki!

Tavaly mèg depressziós voltam, és a tanárral órán beszèltem meg ezeket.

Nem szólt senki semmit, sőt még a hozzáállásuk sem változott meg felém. Ugyanúgy viselkedtek, ahogy addig.

Am függ az emberektől, de elárulom, h a mi osztályunkban is voltak/vannak nagyon idegesítő, csúfolódó emberek, de ennek ellenère nem szóltak semmit :D :D ha meg szóltak volna...lerendeztem volna :D

Am számít az, h mit gondolnak? Az a lényeg, h kigyógulj! Sz.arj a többiek vélemènyère!

2016. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!