Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben ugye nem lesz...

Ilyen esetben ugye nem lesz öngyilkos az illető?

Figyelt kérdés
Ha azt mondja, hogyha elhagyom, megöli magát, ezt általában csak mondják, ugye? Aki tényleg öngyilkos akar lenni, az nem mondja. Vagy én tudom rosszul? Nagyon félek, mert nem tudok róla semmit, nem tudom elérni sem. Igazából nem hagytam el, csak összevesztünk. Lehet, hogy idióta kérdés, bocsi, csak nagyon féltem őt.

2016. okt. 28. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak megsértődött rád, és rád akar ijeszteni. De csak az tudja megmondani, aki jól ismeri őt, mert egyén függő. Mennyi idősek vagytok?
2016. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő 29, én 23
2016. okt. 28. 20:04
 3/11 anonim válasza:
68%
Az attól függ, de ha ilyet mond az már rosszul kezdődik mert érzelmileg zsarol. Én is voltam ilyen esetben csak én is ugye összevesztem a barátommal, és begyógyszereztem magam, kórházba kerültem. Szóval nem igazán lehet ezt tudni...minden kiszámíthatatlan, de általában akik mondják ezt azok csak meg akarnak ijeszteni szóval ne félj ettől, remélem segítettem.:)
2016. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez a legaljasabb manipuláció.

Menekülj...

2016. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

"Aki tényleg öngyilkos akar lenni, az nem mondja. Vagy én tudom rosszul?"


Miért ne mondaná? Aki öngyilkos akar lenni, annak totál mindegy, hogy mondja e vagy nem, úgyis meg fog halni.

2016. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Egyetértek a #3-massal. Ezzel csak bántani akar téged.


Mindenesetre ha kibékültök, mindenképpen küld el egy pszichológushoz...

2016. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Aki ilyet mond, meg is érdemli, hogy sikeres legyen az öngyilkossága.


Egy öngyilkosság teljesen más. Egy valódi öngyilkos kísérletben igazából ott sem a cél, hogy meghaljon az ember, csak változtatni szeretne az életén, de más kiutat nem talál.

Ez színtiszta zsarolás.


Ki kell röhögni és annyit mondani neki, hogy hajrá. Ha van egy csöpp esze úgyse fogja megcsinálni, ha meg igen az az ő baja már.

2016. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne őt féltsd, hanem magadat, ez az igazi pszichopata, aki másokat lelkileg zsarol és kihasznál a végletekig. Menekülj, kerüld, töröld ki az életedből.
2016. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fontold meg: Fuss!
2016. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad zsarolni! Ha mégis megteszi, hát megteszi.
2016. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!