Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? Hosszabb. leírás. Lent.16/L

Figyelt kérdés

SZIASZTOK <3

Evi egy 16 éves lány vagyok.

Magas (176cm), festett vörös hajam van. (átmenetet kell elképzelni természetes sötét barnából megy át vörösbe) Barna/Zöld szemem van (mikor milyen XD).

Sokszínű, rengeteg dolog érdekel, jó beszélgető partner, állítólag a humorom is jó :) Szabadidőmben deszkázok, néha eljárok bulizni, vagy pedig filmeket (a filmek a mindenem, főleg thriller, fantasy, akció és sci-fi filmeket) nézek és olvasok és zenéket hallgatok. 3-4-es tanuló vagyok nem vagyok buta. Régen küzdő sportoltam szóval ahhoz képest még jó kondiba vagyok XD. Szeretek ismerkedni, beszélgetni de nem szeretek a középpontba lenni. Őszinte vagyok ami sokak szerint rossz tulajdonság de én evvel nem értek egyet. Követem a divatot de nem öltözködöm kihívóan sem túl színesen. Inkább az egyszerűség híve vagyok. Érdekel ezen kívül a pszichológia és valamilyen szinten a töri és a biológia. Nem vagyok oda pl.: a matekért vagy akár a kémiáért. Nem vagyok egy állandóan mosolygós személyiség amin igyekszek változtatni. Ezen kívül inkább egy nyugodt személyiség vagyok és nagyon előre látó inkább avval törődöm mi lesz majd és nem avval mi van most. Nem dohányzok. És imádok enni XD bármit. Egzotikustól egészen a magyar klasszikusokig XD Szóval engem egy tál pörkölt le vesz a lábamról de ezt inkább hagyjuk. :)

Tudom hogy ez nem sok mert nem ismertek személyesen de akkor is szeretnék véleményeket olvasni ami lehetőleg értelmes, köszönöm :) Szép napot :)



2016. okt. 28. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Thrillerek <3 pörkölt <3

Szimpi vagy ^^ :'D

2016. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

SZIA <3

Chaosix vagyok, fiú, magas. bla-bla bla.

Elmondom az unalmas tulajdonságaimat, és próbálok minél sablonosabban írni, nehogy kilógjak a sorból!

Próbálok érdekesen írni, vicceskedve, de csak azért hogy pozitív színben tüntessem fel magam mert csak pozitív visszajelzést szeretnék látni!

Összefoglalva: egy átlagos értéktelen ember vagyok a sok közül! Kedvesen elköszönök hogy szimpatizáljanak velem az emberek! :) Ezért ha valaki negatív véleményt ad, ő lesz a bunkó nem én! ;)

Aki nem fogyatékos az érti a válaszomat.

Utóirat: A lepontozás nem fog meghatni ha bárki is azt hiszi. Nyugodtan tolhatjátok ezerrel.

2016. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
Eltekintve most ettől az xd-zéstől, amit nagyon utálok, jófejnek tűnsz.
2016. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Átlagos vagy kisbogaram, JÓÉJSZAKÁT. <3
2016. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is átlagos.

Kb fele-fele arányban írtál számomra szimpatikus és antipatikus tulajdonságokat.

2016. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak engem idegesít, de százszor szimpatikusabb leszel ha nem használod azt a szót hogy evvel vagy avval. lécci!!
2016. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Álmodozó. Romantikus. Boldogságra törekvő,amit sikeresen visz véghez,mert látja a színeket. Bizalommal van a jővőjével szemben, rengeteg terve van,de mivel sok minden érdekli, alakulhat úgy belenyal mindenbe,de semmibe sem mélyül el igazán,mert nagyon türelmetlen,nyugtalan, úgy érzi lemarad valamiről.

Az ágyban kiváló társ, mert szerepjátékokra rávegető. Színésznő pálya javasolt.

2016. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, igazából a leírásod alapján jó embernek tűnsz, meg egy kicsit naivnak is (leginkább az írásod alapján ítéllek most meg téged, a stílus alapján, amit használtál). Az XD, <3 hangulatjelekről, kissé zavaros írásodról azt látom, hogy ezen az internetes oldalon megpróbáltál jófejnek/viccesnek tűnni, erőltetett szerintem. Egyébként még onnan is sántít a dolog, hogy kb. nem írtál semmilyen jó tulajdonságot magadról, szubjektíven ítéled meg magad (ez természetes), így nem tudunk teljes értékű véleményt mondani, h mi a jó benned, mit kéne megváltoztatnod, hova kéne még fejlődni. A szöveg alapján azt veszem le, hogy te egy rendes, szerethető, jókedvű ember vagy, ha ez a valóságban is így van, így tovább. :)
2016. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!