Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Adrienn névnek az angol...

Az Adrienn névnek az angol megfelelőjét sehol sem találom. Tudnátok benne segíteni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne angol megfelelője?
2016. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért mániája embereknek (még bizonyos eliskolázott nyelvtanároknak is) az hogy neveket fordítunk.

Kislány azért kapott 4-est a dolgozatára 5-ös helyett, mert a Jack-et nem fordította le. Tanárnő szerint a Jake-et magyarul Jancsi-nak kell érteni. Az ilyentől el kéne venni a képesítését.

2016. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
#1 vagyok,miért ne lehetne angol megfelelője.A név maga francia eredetű.
2016. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Adrienne (mint pl Adrienne Wilkinson színésznő)

Hasonló (de nem azonos) még az Audrey.

2016. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellett lepontozni? Ennyi parasztot egy rakáson, mint ennek az oldalnak a felhasználói.
2016. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Engem is lepontoztak pedig nem írtam semmi rosszat..Akkor kapjátok be a f....!Most legalább okot is adok rá!
2016. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kutyus70 válasza:

2/7 anonim: Mondjuk azért mert kb minden névnek van megfelelője a legtöbb nyelven, és van aki tudni akarja mint például ebben az esetben is.


Adrienn angol megfelelője Adrianne. Vagy Audrey a becézése (Adri). Utóbbi egyes források szerint egy teljesen más név, de gondolom a hasonlóság miatt sokan használjál az Adrienn beceneveként is, pl a mi családunkban is.

2022. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kutyus70 válasza:
8/8 vagyok... elírtam egy betűt, javítom: Adrienne
2022. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!