Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a tanároto...

Ti mit tennétek, ha a tanárotok lenne? .

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy [olyan 30 körüli] valakivel összebarátkoztok az interneten bárhol, pl valami játékszerveren úgy, hogy személyesen nem ismeritek egymást, de elég jó barátságban vagytok, és sokat is beszéltek, stb., és már ismeritek egy jó ideje, aztán az egyik új tanárotok ő lenne úgy, hogy csak te tudsz róla, ő pedig nem? Mit csinálnátok? Örülnétek neki, vagy nem?
2016. okt. 29. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Cikinek tartanam
2016. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát érdekes helyzet lenne :D Én továbbra is barátkoznék vele,de nem szólnék neki :D
2016. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt a tanévet megnyerném.
2016. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Örülnék neki.

A vicces pillanatainkat a suliban csak úgy felhoznám, próbálnám őt arra rávenni hogy rájöjjön hogy én vagyok az a srác. Jót szórakoznánk, utána követelném az ötöseimet nála.

2016. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az iskolában is kedves lenne velem, akkor elmondanám neki, de ha nem lennénk egymásnak szimpatikusak, akkor egy darabig még beszélgetnék vele neten, de nem szólnék arról, hogy a tanitványa vagyok, közben az iskolában kihúznám nála párszor a gyufát, majd amikor az interneten elég közel kerültünk egymáshoz és úgy érzem, nagyon megkedvelt, elmondanám, hogy amúgy én vagyok a diákja, akit annyira utál :D Csak mert érdekelne a reakciója xDDD

18L

2016. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tanár is ember. Szerintem mondd el neki, de ebben semmi ciki nincsen, ez inkább egy vicces sztori. :D
2016. okt. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki.
2016. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!