Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a fiúk általánosságban azt...

Ha a fiúk általánosságban azt szeretik, ha egy lányon van mit fogni, akkor mégis mitől olyan sikeresek és népszerűek a 45 kilós modellek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az embereket és a véleményüket ezer helyen ezerféleképpen akarják formálni és deformálni azok, akik ebből pénzt látnak.
2016. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Az nem baj, hogy a 45 kilós modelleket a nőknek "gyártják"? Mikor láttál te olyat, hogy a férfiak csorgó nyállal bámulják a divatbemutatókat?
2016. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
plus size modellekből is van sikeres és népszerű.
2016. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem népszerűek,csak sokat mutogatják őket.El lehet adni velük azokat a ruhákat amiket átlag ember soha nem is venne meg. A ruhafogas ,anorexiás nők kevés férfinek tetszenek,de van olyan réteg akinek ez jön be.

Mellékesen a fogyókúraiparnak is nagy bevételt hoznak.

2016. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Màs ha van rajta mit fogni, meg más ha valaki szètfolyik. Àltalában a ezek a lànyok mondjàk hogy "kicsi feleslegük van". Nekem vilàg èletemben alacsony, vékony barátnőim voltak, nekem ők jönnek be. Viszont mostani baràtnőm kicsit ducis, de nagyon formás.
2016. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Hát én nem tudom, de én nem szeretem ha kopog a farkam.
2016. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak 2 megjegyzés:

1. Az átlag férfi nem a 45 kilós csont sovány modelleket nézi.

2. A van mit fogni azt jelenti, hogy legyen formás feneke, melle és nem azt hogy hájas disznó legyen.

2016. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
A fiúk/férfiak csak itt-ott szeretnek mit fogni, mondjuk mellben... nem feltétlenül a hurkákat akarják taperolni... :-)
2016. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze, én is tudom, hogy a kövér nőket sem tartják szépnek, nem is rájuk gondoltam

De azért a "valódi" lányok, akikkel ti jártok/ismerkedtek, általában 50 kg felett vannak, és nem úgy néznek ki, mint a modellek a kifutókon

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csúnyábbak, még mielőtt bárki félreértené

2016. okt. 31. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként honnan nézted ezt a kg-ot? Én is 50kg felett vagyok, de ezt senki nem mondaná meg rólam, ha rám néz... :-D
2016. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!