Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Totál KO ha eljutottál odáig...

Totál KO ha eljutottál odáig negatív tapasztalatok miatt, hogy ismerkedéseknél se magsdban, se a másikban nem tudsz biztos lenni?

Figyelt kérdés
Sztem ez már az...
2016. okt. 31. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Magamban biztos vagyok, a másikban csak nem bízok és nem alapozok rá semmit. Ettől még nem érzem KO-nak a dolgot, csak nincs mit vesztenem.
2016. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magadban miért nem bízol? Beszámíthatatlan vagy? Megbízhatatlan vagy? Nem tudom, mennyire megbízható egy olyannal kapcsolatot létesíteni, aki magában sem bízik meg. Az ilyen ember egy kicsit szentimentálisnak, önagát irányítani képtelennek tűnik. Esetleg még veszélyt is jelenthet a partnerére.
2016. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyiszor átvert az ex, mert hittem neki, mert bíztam benne, hogy félek újra és újra meg fog történni ha megint 100% bizalmat adok vkinek. Ahogy vannak érzelmeim valaki felé, hajlamos tuldagosan bízni is.

Így lehet nálam, hogy azért nem bízom meg másban, mert magamban sem tudok, ha már vannak érzelmek.

2016. okt. 31. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!