Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereted az életed, örömöd...

Szereted az életed, örömöd leled benne? Mi hiányzik úgy igazán?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Még a boldog embernek is hiányzik valami az életéből. Az elégedettség meg attól függ, hogy mennyire hozod ki a legjobbat az életedből.
2016. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én ugy 90%-ban elegedett vagyok az eletemmel. Mondjuk nem bannam, ha egy nap nem 24 ora lenne hanem tobb. Utazhatnank tobbet is, talan csak ez hianyzik. A fiunk es a munkak mellett, most nem jut anyi ido ra, de nyilvan ha nagyobb lesz ez valtozni fog. Illetve tobbet szeretnek zongorazni, de ez ido hianyaban most lehetetlen. Ezek mind olyan dolgok, amiert tudok tenni. Szoval nincs igazan okom panaszra. 26N
2016. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
100 millió forint hiányzik a bankszámlámról. Az most nagyon boldoggá tudna tenni!
2016. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Igen, igen.

Igen, egy szerelemre és hozzám alkalmas leányzó.

2016. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem szeretem.

Mi hiányzik? Az, hogy végre vége legyen.

2016. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az jelenti az igazi boldogsagot, ha az ember ertekeli azt, amilye van.tokeletes soha nem lesz es vmi mindig fog hianyozni, vagy penz, vagy kapcsolat, vagy vmi egyeb.

En pl boldog vagyok, m van 2 csodaszep gyerekem, a parommal jol megvagyunk, jo allasom van, valtozatos az eletem. Az, amire azt mondanam, h hianyzik az eletembol, inkabb motival abban, h tevekeny eletet eljek, de nem leszek a hianyuktol boldogtalan :)

2016. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az életem. Három dologra vagyok büszke magamból: jó nyelvérzék, végtelen segítőkészség, és hogy magas vagyok.


Mi hiányzik? Egy igazi barát és több önbecsülés.


24f

2016. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, de mivel élni kell, ezért nem lehet más tenni.

Mi hiányzik? Néha egy Format C:/S-, vagy legalább egy töredezettségmentesítés...

2016. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
10 millió dollár készpénzben és egy macska.
2016. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!