Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki írt már a Bongo nevezet...

Valaki írt már a Bongo nevezetű telefonos üzenetszolgálatnak?

Figyelt kérdés

Én nem mertem még írni neki,mert sokak elmondása szerint ezzel csak lehúzzak az embert(mert ugye 500 ft.-ba kerül egy sms).

Bármiféle tapasztalatot ezzel kapcsolatban szívesen meghallgatnék!


2016. nov. 1. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne.
2016. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz írni? Te nem úgy kezdted el használni a szolgáltatást, hogy meggyőződtél arról hogy mit fog csinálni, mennyibe kerül, és milyen feltételek szerint működik? Mert ha nem, akkor ezt hiába fogod reklamálni nekik, azt fogják mondani hogy a te felelősséged volt.


[link]

2016. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökre megéri ,amit beírhatnál amúgy a gugliba is ingyen ,más írja be neked 500ft-ért. A hülyékből még mindig meg lehet élni :D
2016. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"I. A szolgáltatás üzemeltetésével egyidejűleg feltételezzük, hogy a szolgáltatást kizárólag szórakozási céllal használja és nem fog ez alapján olyan döntéseket hozni vagy cselekedeteket végrehajtani, melyek befolyásolhatják Ön és környezete életét, vagyonát és általános jólétét."


Burkoltan le is írja hogy kamu az egész és nem szabad komolyan venni, de 500 forint a hülyének is megéri, nem? Vagy csak annak éri meg aki ilyennel behülyíthető.

2016. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom neked, hogy szépen felejtsd el ezt az alkalmazást, mert tiszta hülyeség, felesleges időpazarlás, pénzpazarlás.
2016. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3x használtam, semmi értelme és semmi érdekeset nem írt. :D Pénzkidobás!
2016. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#Ultolsó


Tudod az okosabbak más kárán tanulnak, és nem a sajátjukon :D


Amúgy igen tipikus pénzkidobás, persze minden Youtubeos hirdeti hogy megfogja a célközönséget (pénzért)

2016. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!