Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha látnád, hogy egy meglehetős...

Ha látnád, hogy egy meglehetősen fiatal hölgy/lány összeesne az utcán, akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

Segítenél-e neki,vagy csak úgy simán elmennél mellette?


Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.


2016. nov. 1. 22:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Segítenék
2016. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván segítenék, ez magától értetődő. Nem tudom milyen ember az, aki mintha mi sem történt volna elsétálna mellette...
2016. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Segítenék neki. igazából tök mindegy fiatal vagy öreg, lány vagy fiú..

De ha sokan lennének az utcán, és előttem odamenne valaki segíteni, lehet inkább elsétálnék. De ha csak én vagyok ott, alap hogy segítek.

Ha magánál van akkor felültetném, kérdezgetném jól van-e ilyesmi, ha elájult hívnám a mentőket.

2016. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

nem egyszer kísértem már be kórházba embereket, akiket összeesve találtam, hogy ne legyen semmi gáz :) segítek, mert reménykedem titkon, hogy esetleg majd egyszer rajtam is valaki.

18/F

2016. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
Kihívnám a mentőket aztán mennék is tovább, mert rámvernék az egészet :D (már jártam így), ha ott maradtam segíteni egy drogos csajnak...aztán az volt, hogy miért adtam neki cuccot mondhattam már bármit.
2016. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

segítenék,


miért talán láttál fiatal hölgyet,lányt összeesni az utcán és nem segítettél,most meg lelkiismeret furdalásod van ?


vagy esetleg láttad hogy összeesik egy fiatal nő, és nem segítettek rajta az emberek, és ez meg idegesít??

2016. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#6

Semmi ilyesmiről nincs szó,egyszerűen félek,hogyha az utcán összesek,akkor senki nem fog nekem segíteni/segítséget hívni!

2016. nov. 1. 22:48
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Hülye vagy? Igen, mindenki elsétál majd melletted, ott maradsz hetekig amíg meg nem esznek a verebek.
2016. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Drogos pasinak is hívtam már mentőt, miért pont egy meglehetősen fiatal lánynak ne segítenék?
2016. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Több tényezőtől is függ. Hányan vannak még az utcán, mennyire jó csajról van szó, mikor vertem ki utoljára... szóval több tényezőtől.
2016. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!