Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek bejon egy ilyen...

Fiuk! Nektek bejon egy ilyen lany? 16 eves,166cm 44kg

Figyelt kérdés
Tudom nagyon vekony. Mindig is ilyen tipus voltam, nem azert mert nem eszem eleget, sot nagyon is sokat. Mar kiviszgaltak es nincs semmi betegsegen szerencsere. Regota probalok hizni. Sokat sportolok, mivel hizni nem tudok, ezert eleg izmos vagyok szalkas hassal. Viszonylag lapos vagyok, vekony derekkal a csipom egyeltalan nem szeles. A labam es a karom hosszu a combom durvan vekony. A csuklomat barki ateri ket ujjal. Szoval kislanyos alkatom van, nagyon nem vagyok megelegedve magammal. Az arcom szerintem szep, nagy kek szemeim es termeszetes hosszu dus szempillaim es telt ajkaim vannak. Hosszu, dus szokesbarna haj. Nem tudom masok mit gondolnak. Egyebkent nem arra varok h dicserjetek vagy noveljetek az onbizalmam mielott barki felreertene, csak erdekel az oszinte velemenyetek.
2016. nov. 2. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
16 évesen én is ilyen vékony voltam. Pasikból nem volt hiány. :-)
2016. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. 55-60 kg lennél megfelelnél.
2016. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem jó lenne de nem rajtam múlna (2x ennyi kg vagyok, nem sokkal magasabb)
2016. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
..és itt a mai álnaív bókvadászunk. 😇
2016. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi hasznos valaszokat 😊
2016. nov. 2. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. :)
2016. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!