Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a fenéért reggel tusolnak...

Mi a fenéért reggel tusolnak az emberek?

Figyelt kérdés
Ezt soha nem tudtam megérteni. :D Napközben leszel koszos, izzadt, stb. Hogy van valakinek gusztusa így befeküdni az ágyba? Éjszaka, alvás közben mitől lenne valaki piszkos? Ha este letusolsz, majd 8 órát eltöltesz egy elvileg tiszta ágyban, akkor reggelre teljesen tiszta maradsz...

2016. nov. 4. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Sokan izzadnak éjszaka is...
2016. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Akiket ismerek vagy csak este, vagy reggel és este fürdenek.
2016. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindenki.

Én pl. este szoktam tusolni, már csak azért is, hogy szex előtt friss legyek és illatos. :) Aztán gyors mosdás.

Nyáron logikus, hogy reggel is tusolok, ha este leizzadtam, sőt nap közben is, ha tehetem.

2016. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel a logikával, hacsak nem végzel komoly fizikai munkát, nap közben sem leszel koszos, hiszen rajtad van a ruha így az tud csak összekoszolódni.
2016. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Az éjszakai szex után valamikor meg kell fürdeni, és az sokszor reggel. Vagy nyáron mikor már reggel 7 kor meleg van akkor nagyon jó zuhannyal indítani a napot.
2016. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nyári melegben vagy télen fűtött szobában éjjel is simán megizzadsz. Ennyi erővel azt is lehetne kérdezni, hogy hogy van gusztusa valakinek reggel zuhanyzás nélkül, izzadtan, büdösen menni suliba/dolgozni.
2016. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem reggel, hanem este és reggel, mint ahogy már írták.

Olyat én sem ismerek, aki csak reggel.

2016. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Én reggel és este is fürdök. Én azt nem értem, neked ehhez mi közöd?
2016. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Éjszaka általában izzadnak az emberek, ez van.

Csak gondolj be. Hordasz egy pólót 8 órán át, utána jobb esetben kimosod. Eltöltesz az ágyban 7x8 órát, mire kicseréled az ágyneműt, ez6 kb olyan, mintha egy hétig ugyan az a ruha lenne rajtad. Jó, az emberek nagy része pizsiben alszik, de a bőröddel valamilyen szinten érintkezik az ágynemű, ráadásul az sem ritka jelenség, hogy odafolyatjuk a nyálunkat a párnára, és abban hömbölgünk reggelig. És akkor még nem is beszéltünk a kedvesünkkel történő alvás következményeiről. Az az elvileg tiszta ágy tényleg csak elvileg tiszta, gyakorlatilag már kevésbé.

Irigyellek, ha nem voltál még annyira fáradt, hogy amint hazaértél leműtötted magadról a ruhát és már be is dőltél az ágyba. A logikáját sem értem, hogy miért lenne gusztustalanabb az ágyban feküdni izzadtan, mint bármi mást csinálni.

2016. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Éjjel is meg lehet izzadni, nyáron meg aztán főleg.

A reggeli zuhany pedig frissítő, ébresztő hatással van.

Nem mindenki lesz napközben piszkos, munkája válogatja. Lehet este és reggel is egy gyors zuhanyt venni.

2016. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!