Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy felelőtlenség...

Szerintetek nagy felelőtlenség lenne elmenni bulizni zh előtt 2 nappal?

Figyelt kérdés
jövő hét szombati buliról van szó, hétfőn meg egy elég fontos zh aminek legalább 3-asra sikerülnie kell... már 1 hete készülök rá
2016. nov. 5. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az. ZH után kell bulizni, nem előtte, ez evidens.
2016. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Figyelj, te tudod, milyen típus vagy. Ha másnapos vagy, ennyire döglesz otthon, és vagy használhatatlan, mennyire tudod kontrollálni magad ivás közben, mennyire ismered magad, mikor kell abbahagyni, hogy másnap még produktív legyél, vagy esetleg tudsz-enappal tanulni,vagy éjszakai bagoly vagy inkább, mert mondjuk ha éjszaka tanulós vagy, lehet inkább tanulj bulizás helyett.

Igazából attól függ, te milyen vagy, nekem volt olyan, hogy buliból estem be ZH-ra (annyi időm volt, hogy aludjak egy kicsit meg lezuhanyozzak), de előtte napokig tanultam, mint a kisangyal.

2016. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem iszom alkoholt
2016. nov. 5. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha tudod az anyagot, akkor nem. Ha az egy hét nem volt elég, akkor érdemesebb gyúrni még a hétvégén.

2016. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!