Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy semmi...

Szerintetek igaz, hogy semmi sem történik véletlenül?

Figyelt kérdés

Eleinte nem hittem benne,gondoltam,hogy hülyeség az egész..Viszont mostanában kezdek hinni ebben az egészben!

Te hogy vélekedsz erről?


2016. nov. 6. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy mindennek oka van hülyeség. Azt jobban elhiszem, hogy a FONTOSABB eseményeknek nagy jelentősége van az életünkben, de hogy melyek ezek a FONTOSABB dolgok azt neked kell érezned.
2016. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a szemlélő nem veszi figyelembe a megfigyelt folyamat begolyásoló tényezőit, akkor véletlenszerünek éli meg a látottakat.
2016. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha semmi sincs véletlenül, mindennek oka van, minden találkozásnak, minden munkahelyváltásnak stb.

Tudod, amikor ide költöztem ahová, az sem volt véletlen.Nem akadt más.Mit tesz a világ, itt ismertem meg élettársam, 30 évesen.Az életben nem gondoltam, hogy valaha itt fogok lakni.

Kislányomnál december 30.-án indult meg a szülés, este 1/2 10-kor.Édesanyám 97-ben azon a napon, abvan az időben hunyt el.

Meséljek még?

2016. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint kislányommal.(bocs,fáradt vagyok)
2016. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!