Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tart rólam egy képet a...

Miért tart rólam egy képet a fiókjában?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem a munkahelyemen. Van ott egy srác, 2 évvel idősebb mint én. Jól el tudunk beszélgetni, nagyon kedves velem, mindig segít ha elakadok.

De, már pár hete feltűnt hogy egy másik munkatársunk próbálja játszani a kerítőt és összehozni vele. Ekkor még nem tulajdonítottam ennek jelentőséget.

Ma viszont szabadnapos volt ez a srác (akivel jóban vagyunk). Kellett egy akta és nála volt. Mondta a főnököm hogy nézzem meg nyugodtan a fiókjában. És ott a legalján, gondosan elrejtve találtam egy fényképet rólam. Nagyon meglepődtem. Lehet hogy az a másik munkatársunk se véletlenül játszotta a kerítőt hanem az ő kérésére (ők nagyon jóban vannak). Szerintetek akar tőlem valamit?


2016. nov. 9. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan volt fényképe rólad?


Amúgy igen, teljesen egyértelműen ez a helyzet. Tetszel neki.

2016. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A facebookról.
2016. nov. 9. 19:05
 3/7 sanyinak ***** válasza:
100%
Te vegigkutattad a teljes asztalat es erre masok biztattak? Es a kollega egy papir alapu kepet rejtegetett a fiokjaban? Ez buzlik egy kicsit. Manapsag az ember a szamitogepen, telefonhan tartja a fotoit, nem a munjahelyen a fiok aljan. Szerintem valaki kavarni akar....
2016. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kutattam végig az asztalát. Jesszus. Eszembe se jutna ilyesmit tenni. Egy aktát kerestem és kifejezetten a főnök mondta hogy a fiókba nézzem meg mert odarakta a munkatársam.
2016. nov. 9. 19:15
 5/7 sanyinak ***** válasza:
Es nem a fonokod kavar es netan o rakta oda a fotot, h megtalald?
2016. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de ha tényleg ő tartja ott, akkor ez kicsit ijesztő. :D
2016. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez tényleg fura, a facebookra felteszel egy képet, erre ő nem is az, hogy lementené a gépére, esetleg rárakná a telefonjára, hanem külön kinyomtatja és beviszi a munkahelyére és ott tárolja egy fiók alján?
2016. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!