Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok jó vissza szólásokat...

Tudtok jó vissza szólásokat arra h "selejtek? "

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és a sulinkban most a 7. osztályosok az ügyeletesek (ha valaki nemtudná azok akik szünetben kiküldik az udvarra a diákokat) és amikor leteszem a táskám akkor mindig jönnek és mondják h "selejtek kifelé" és már hétfő óta minden nap minden szünetben mondja és mondja.. olyanokat szoktam visszaszólni h "halgass már" meg h "ez már nagyon unalmas, valami újat is kitalálhatnál" de hiába mondok bármit.. minden szünetben elmondja. és már valami olyat vissza szeretnék szólni ami után nem tud semmit szólni és elkussol. 😄 És ezen kívül egyéb beszólások is jöhetnek.

2016. nov. 10. 18:27
 1/4 anonim válasza:

Azért mondja, mert hallgatsz rá.

De valóban annak érzed magad?

Ha nem, akkor ne menj ki!

(Vedd fel mit mond, ha hívja a tanárt, a tanár előtt lejátszod és bizonyítod, hogy nem azt mondta, hogy "legyetek szívesek kifáradni az udvarra", hanem azt, hogy ...)


Egyébként meg suli után várd meg suli előtt... :D

2016. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ 😊 egyébként szivesen megvárnám de mire én végzek a suliban ő már általában otthon van. 😄
2016. nov. 10. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:

mondjuk ezt-

kussolj csicska!

2016. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1


Igaza van, a belső világunk kifelé nyilvánul meg, ha azt meri mondani neked "selejt" Mindaddig amíg nem tudsz nevetni ezen, mert nem zavar, addig fogja nyomni.


Az is fontos, hogy ő valóban selejt, mert, ha nem volna az 100%, hogy nem mondaná másra, úgyanis érzi, hogy egy selejt, és valahová tennie kell, s te pont kapóra jöttél, mert valld be, nincs sok önbecsülésed.


Tudok példát hozni az életemből is, amikor én megítéltem azokat, akik Olyanok, mint én, mert sértett, hogy emlékeztetnek. Nem butaság az, hogy olyan embereket hozunk az életünkbe, amilyen az uralkodó gondolataink, ha vki azt gondolja xar az élet, xar is lesz, mert xar embereket vonz be, ez olyan, mint az önbeteljesítő jóslat, vagy mint a tudatos/tudatalan önsorsrontás.


Becsüld magad!

2016. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!