Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Két személyisége van? Ez...

Két személyisége van? Ez normális?

Figyelt kérdés

első éves egyetemisták vagyunk, megismertem egy lányt, össze is barátkoztunk. Egyre több minden derül ki róla, külsőre ilyen aranyos, vékony lány, hosszú szôke raszta haja van, nem öltözik kihívóan, nem sminkel, sokat mosolyog, kedves mindenkivel, félős, gyakorlatokon pl nem mer felszólalni, pedig mindig mondom neki hogy mondja amiket nekem elmond, mert tök jó gondolatai vannak.

Ugyan akkor mesélte múltkor, hogy valami dolgot fogyasztottak a barátaival ami hallucinogén és milyen jó volt, reméli nem akadok ki ezen, ők így szoktak pihenni. ( nem kocsmába mennek hanem "utazni")

hát gondolhatjátok hogy ledöbbentem :D persze próbáltam visszafogni, de amikor összebarátkoztunk azért kedveltem meg mert egy aranyos, kedves félős lány aki hasonlít rám... de ezek alapján nem is hasonlítunk, vagy én nem értem...ki nem találná az ember, hogy ilyeneket csinál


2016. nov. 10. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne két személyisége? Mert a drog az rossz, drogot csak bűnözők és lecsúszott függők fogyasztanak, és a többi drogellenes propaganda bullshit? Miközben te vígan dohányzol és alkoholt iszol, jó nagy undorral mesélj erről a "kettős személyiségű" lányról..
2016. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus hippi.. Hallottam olyat, aki betrippelve ugrott a vonat elé vagy le a tizedik emeletről. Jó módja a pihenésnek. Többet fel se kell kelni.
2016. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Húha, egy lány akinek tényleg van magánélete és titkai, nem posztol ki minden sz*rt magáról facebookra és nem egy nyitott könyv. Bárcsak én találkoznék ilyennel.

Nem értem hogy jön ide a 2 személyiség.

2016. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

itt annyi a feladat,hogy szerzel füvet,bepippantasz vele és meg tudod dugni.

ennyi egészen röviden.

2016. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg szereti e a goát :D
2016. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!