Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok senkinek se...

Miért nem vagyok senkinek se fontos?

Figyelt kérdés

a faxom kivan már,annyi mindenen változtattam már magamon hogy észrevegyenek,megfeleljek az alap elvárásoknak amit a mai generáció kér de a szünetekben senki sem keres...

az egyetlen úgymond közeli barátom is távolodik elfele előlem... most mihez kezdjek?


2016. nov. 11. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább add magad, és szarjál rájuk.
2016. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól mert próbálsz másoknak megfelelni ne várd a csodát, inkább a személyiségeden változtass akkor talán több a siker. Amúgy ki kell érdemelni hogy keressenek és hiányozz valakinek/valakiknek....egyediséget és őszinteséget vedd elő ne a megfelelési kényszert.
2016. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mégis miféle elvárásoknak?

Mit akarsz, ki keressen? Hol? Facebbokon? Rádköszönjön, hogy helo mizu, miközben egyáltalán nem érdekli mi van veled, vagy hogy gondolod.

2016. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden ember különböző személyeket kedvel, tart fontosnak. Gondolom úgy változtál meg hogy mindenkivel kedves lettél,vagy ilyesmi. Ez nem jó. Fókuszálj egy emberre, és az ő igényeit töltsd be, ha azt akarod hogy keressen.

De nem kéne ez miatt megváltoznod, és akkor kincs lesz ha valaki úgy keres, amikor saját magadat adod.

2016. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha magamat adom az még rosszabb...kinevetnek a hátam mögött kibeszélnek
2016. nov. 11. 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is visszahallok egy-két dolgot, amit a hátam mögött mondanak rólam, de nem foglalkozom vele.

Én a saját életemmel törődöm, hogy más mit gondol, az az ő dolga.

Ne foglalkozz te sem Velük, majd jön valaki, aki önmagadért fog érdeklődni irántad és nem azért, akinek mutatod magad.

2016. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj senkinek se megfelelni. Mért olyan fontos az neked hogy olyan embereknek fontos legyél? Gondolkodj ell azon hogy akarsz te olyan lenni mint ök? 😶
2016. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mitől lennél te magadon kívül bárki másnak fontos ?? Nyilván nincsen semmiféle olyan tulajdonságod, ami miatt különösen kapós lennél, szóval átlagember vagy. Vannak így még pár milliárdan a Földön.
2016. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szokd meg! Ez egy ilyen világ.
2016. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kérj kolcson pénzt,tuti fognak keresni :D
2016. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!