Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom tovább.

Mit csináljak? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
Egy trágya az életem.Mindenki utál, (anyukámat meg a nagymamámat kivéve), a családomban folyamatosan megy a harc, a volt iskolámban folyamatosan csúfoltak, fizikailag bántalmaztak, most eljöttem, itt meg nagyjából úgy csinálnak mintha nem is léteznék. Nem értem mért.Mindig is visszahúzódó, komor gyerek voltam. Talán ezért. A tanulásban os leromlottam.Eddig 5-ös tanuló voltam, de most matekból egymás után kapom az 1-eseket mert annyira nem értem, fizikából is, történelemből pedig most írtunk és kihagytam egy fogalmazásos feladatot.Úgy hogy a tanár segített is.Egyszerűen kiment a fejemből.Pedig mindig töriből voltam a legjobb.Szín 5-ös.Pedig minden nap egész délután tanulok.Ráadásul a tetejébe még ott van egy fiú is.Régi szerelmem és nem tudom kiverni a fejemből őt sem.Nagyon érzékeny vagyok ráadásul, mostanában rendszeresen elkezdek sírni mert úgy érzem nem bírom tovább.Elgondolkoztam rajta hogy felvágom az ereimet, de a szüleim miatt nem akarom.Nem akarom efész életülre börtönbe küldeni őket. Meghát keresztény vagyok.
2016. nov. 12. 22:30
 1/5 A kérdező kommentje:
13/L
2016. nov. 12. 22:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjam azt hogy csak menj tovább? Kezdj el sportolni, szakkörökre járni, valami olyat kipróbálni (normál keretek között) amit eddig sosem próbáltál. Szüleiddel beszéltél már erről? Az öngyilkosság nem megoldás.
2016. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Ha vannak céljaid az életben, akkor próbáld meg azokat szemelőtt tartani, és azokból erőt meríteni. Képzeld el milyen lesz az életed, mikor már ezek útján leszel, és a családodra is gondolj, mert együtt vagytok csak igazán erősek.
2016. nov. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszónöm a válaszokat. Úszom és szakkörre is járok. Céljaim is voltak de feladtam. Nem fogom tudni megcsinálni.
2016. nov. 13. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj tovább:D

Olyan hirtelen fog elmúlni, hogy nem is gondolnád.

2016. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!