Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is volt már nehéz...

Kocsisbarbi kérdése:

Nektek is volt már nehéz időszakotok hosszabb ideig? Többi lent.

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok kollégista és nagyon utálom. Itt kellett hagynom mindent ami TÖKÉLETES volt. ( Család, barátok, iskola, sport stb)

És azóta mindig rosszkedvem van, a hétvégét meg a szünetet várom, nagyon gyakran sírok amikor hazajövök és rájövök hogy itthon minden sokkal jobb. Anyának és Apának nem mondom el mert ez egész nyolcadik félévet végigveszekedtük ezmiatt ( mert egyébként egy nagyon jó suliba kerültem be) ès nem akarom hogy rosszul érezzék magukat ezmiatt. ( Egyébként baráti társaságom van) De egyszerűen utálom az egészet.

Tehát nektek is volt már olyan hogy hosszabb ideig nehéz időszakotok volt? Meddig tartott? Mit csináltatok ellene? Milyen tanácsokat tudnátok adni?

15/l



2016. nov. 13. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rosszul érzed magad, változtatni kell. Közelebbi iskolát nem lehet keresni? Sajnos ez az állapot lehet a tanulmányi átlagodra vagy a továbbiakban kihat rád.
2016. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kisvárosban lakom, és itt nincsen egy normális suli se

Változtatni nem akarok mert a suli nagyon erős

2016. nov. 13. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
egész 2015 és 2016os évem egy f*s
2016. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg fogod szokni! Tapasztalatból mondom. Amikor anno én lettem gimis, én is ugyanilyen borzalmasan éreztem magam, nem találtam a helyem, nagyon fura volt, hogy a saját lábamra kellett állnom. A második félévben már sokkal jobban éreztem magam, és minden egyenesbe jött! Minden jó lesz! :)
2016. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm ez most segített :)
2016. nov. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!