Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinttek ez árulás?

Szerinttek ez árulás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bocsi, fogalmam sincs hová való ez a téma, de szoktam ezt a részt néha olvasgatni. Szóval szerintetek az árulásnak számít, ha valakiről egyértelműen tudnak valamit, de egy részük úgy csinál mintha nem tudná, vagy csak átnéz a dolgok fellett és ezt valaki nyilvánossan előhozza? Most a konkrét dolgok lényegtelenek. Nem az az árulás, ha olyan dolgot mondassz ki, amiről a másiknak selytelme sincs? Mert attól hogy nem beszélnek róla, még mindenki tudhat egy adott dologról és akkor ez mitól olyan nagy titok és ki előtt, ha mindenki tud már róla? Ha nem ide való ez a kérdés és van admin rakja át, de ha nem gond akkor légyszi válaszoljátok meg nekem itt!
2016. nov. 14. 18:33
 1/1 anonim válasza:
Szia!:) Szerintem attól függ!Nyilvàn csúnya dolog,ha valaki valamit felhoz rólad,ami neked egy kellemetlen dolog.Ezt inkàbb tapintatlansàgnak nevezem.Persze nem teljesen értettem a kerdesedet! :)Kicsit konkrétabban le tudnad irni?Akar privatban is!
2016. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!