Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 19/L

Mit csináljak? 19/L

Figyelt kérdés

az egyik barátnőmmel együtt jártunk gimibe, most egyetemre is.ő már gimibe is nagyon izgulós volt, aztán most egyetemen méginkább... mindig a suli a téma, hogy mennyit kell tanulni, hogy milyen nehezek lesznek a vizsgák, hogy neki nem fog menni ( pedig mindig is jól tanult)...

Mindig nyugtatgatom, hogy ne aggódjon, úgyis menni fog, okos, eddig is mindene meglett stb...

De semmi hatása nincs ennek.

már ott tartunk, hogy azért nincs kedvem bemenni az egyetemre mert állandóan ezt a negatív hozzáállást hallgatom.. nekem is teljesen elvette az önbizalmam, állandóan stresszelek. Egyszer volt egy pánikrohamom is.

Szeretem őt, jó barátnőm de nem bírom már ezt..


2016. nov. 14. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ha nem suliban vagytok, akkor ne az legyen a téma, mert már így is túl sok neked, ami van belőle, ne kelljen suli után is azzal foglalkozni. Szerintem.
2016. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Olvass be neki, hogy semmi kedved a nyavogasat hallgatni es neked is van epp eleg gondod.
2016. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kíméletesen közöld vele, hogy hagyja egy kicsit a tanulást és váltson témát. Ha nem tud, akkor te beszélj valami másról vagy menjetek el valahová (moziba, koncertre vagy ahová szeret járni), hogy elfelejtsétek a tanulást.
2016. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Mondd meg neki, hogy ne húzza a száját mindenre. Én legalábbis így csinálnám, de az én barátaim értenek is belőle, amikor én szólok.
2016. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Te tudatosítsd magadban tényeket.

Ne hagyd, hiedelmek elrontsák tények tudását.

2016. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!