Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen napod volt? (:

Milyen napod volt? (:

Figyelt kérdés

Milyen volt a hangulatod?

Történt veled valami jó?:)


2016. nov. 16. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó napom volt, és igen, történtek velem jó dolgok. :) És veled, kérdező?
2016. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Poénkodtam az osztályban, még a tanárnőmet is megnevettettem. Ma sem kaptam verést az osztálytársamtól pedig megígérte. Írtam egy béna dolgozatot. Majdnem megint vagdostam magam mert úgy éreztem túl sokat reggeliztem. Hazajöttem, és annyi almát ettem, hogy most rohadtul fáj a hasam xD

Itthon anyummal hülyültem meg néztünk a húgommal crack videókat youtubeon. Kb ennyi:D ja meg asszem meg fog szakadni egy barátságom.

Veled kérdező, mi a helyzet?

16/l

2016. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

"Milyen volt a hangulatod?"


Szar.


"Történt veled valami jó?:)"


Nem.


Egyébként miért érdekel téged másnak a nyomora, vagy öröme?

2016. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó! ... De nekem mindig jó napom van szóóval. :D XD

Jó... de mindig jó hangulatom van, szóóóvaaal. :P

Igen!

2016. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blade Bone ***** válasza:
Tiszta ideg voltam ma, mert mindenhonnan csak számlák jönnek és már tele a bakancsom az egésszel, azon gondolkodom, hogy be kéne perelni a magyar államot, mert nem hagynak élni, és ezáltal szembemennek az egyesült nemzetek szövetségének emberjogi törvényeivel. És ráadásul ma születtem, de semmi jó nem történt velem, úgyhogy köszönöm a kérdésed, ezt jól esett most leírni. :D
2016. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!