Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a nő valami robot lehet...

Ez a nő valami robot lehet vagy csak nekem fura a viselkedése?

Figyelt kérdés

Angol levelező oldal, ma kaptam, de nagyon fura.. vagy csak nekem ? inkább nem adtam neki email címet



[link]


2016. nov. 16. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
az email címedet akarja, h aztán lehet vírust küldjön. legyél óvatos. ez egy nyilvánvaló ctr c-ctr v-s szöveg sztem.
2016. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fura, ez egy regota mukodo penzlehuzos modszer, bead egy kamu haborus menekult meset, majd ismerkedes utan ker penzt repullojegyre hogy hozzad koltozzon. Persze ha bedolnel neki.
2016. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az durva... vmit sejtettem, hogy egyszer csak emailen keresztül ide teleportál a családjával :D


hát ezért eléggé fura, ugyhogy semmiképp nem adtam volna neki email címet :D de irtam neki, hogy ott helyben beszélhetünk :D

2016. nov. 16. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Okosan megválasztott e-mail címet kell adni neki.
2016. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pl? :D
2016. nov. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!