Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jársz moziba,...

Milyen gyakran jársz moziba, színházba egyéb hasonló jellegű helyre?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem járok ilyen helyekre. A mozit nem szeretem, de színházba, vagy valami kulturális helyre, múzeumba vagy ilyesmi helyekre szívesen mennék, de nincs senki, aki eljönne velem. Egyedül meg nem megyek :D
2016. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Színházba ritkábban mint szeretnék, évi 1-2 alkalommal kb. Moziba nagyjából 3-4 Havonta.
2016. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én van, hogy egyedül is megyek. Fura először, de csak azért mert egyedül vagyok még tudom élvezni, színházba sem beszélgetni jár az ember, hanem a műre kíváncsi.
2016. nov. 20. 18:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk úgy, hogy soha. moziba kb 5-6 évvel ezelőtt voltam, színházban meg valamikor 9.es koromban.
2016. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 s55 ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán. Moziba mondjuk évente 1-szer (átlagban), legutóbb az új Star Wars-t láttam. Színházban minimum 3-4 éve voltam utoljára. Egyedül én sem szívesen mennék el, még ha lenne kivel sem biztos, kicsit sajnálnám rá a pénzt.
2016. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

moziba csak akkor ha olyan van ami érdekel(pl most a legendás állatok és megfigyelésük). színházba egy ideje már egyáltalán nem járok(volt egyébként egy időszak amikor jártam, mert olcsón lehetett venni jegyet), egyéb helyekre pl múzeum, kiállítás is hanyagolva van(esetleg múzeumok éjszakáján még elmegyek, de akkor a tömeg tart csak vissza).

Ami érdekelt azt már láttam.

2016. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Színházba sajnos régen voltam, múzeumokba évente párszor el szoktam jutni, ismerősökkel, vagy egyedül.


Moziba korábban nem nagyon jártam, mióta dolgozó ember vagyok nagyjából 1-2 havonta megnézek egy filmet. Általában nem előre tervezem, csak hirtelen kell a kikapcsolódás és elmegyek.

2016. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy milyen minőségű / témakörű filmeket adnak a mozikban. Én is voltam már egyedül moziban (idén 2x is) és semmit sem ront az élményen, de általában ismerősök / osztálytársak vesznek rá, hogy nézzünk meg valamit.
2016. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Moziba rendszeresen járok. Ha olyan a mozi műsor akkor hetente megyek(akár többször is) filmet nezni. Az esetek nagy részében egyedül megyek, de nekem ez nem jelent gondot. :D
2016. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Moziba nagyon-nagyon ritkán, színházba próbálok minél többször, de egy hónapban a min. 1 megvan :)
2016. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!