Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kizárni azt, ha...

Hogyan lehet kizárni azt, ha állandóan kritizálják az embert, akár külső, akár belső tulajdonságok miatt? Mindig marad a másoknak való "behódolás"?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Változtass magadon azokon a területeken, amelyekben esetleg igazuk van és te is úgy gondolod.


A többi részével meg ne törődj!

2016. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Amarillya válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Semmiképp ne hódolj be! :)

Nálam bevált praktika, hogy pókerarcot veszek fel, bármit mondanak mosolyogva ennyit mondok:

Köszi, hogy elmondtad a véleményed. Majd ha ráérek elgondolkozom rajta! :)

Ezután integetek és faképnél hagyom a leesett állukat. Olyan szinten meglepődnek, hogy köpni-nyelni nem tudnak! :) :) :) Neked is jobb kedved lesz ha látod a meglepődést az arcukon.


Sok sikert! Menni fog!

2016. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha úgy érzed részben vagy egészben igazuk van, gondolkodj el rajta és próbálj meg változtatni. Ha nem, az előző hozzászólók jó praktikákat adtak. Ha úgy érzed egyáltalán nincs igazuk, piszkálj vissza, kérdezz vissza kedvesen, de provokatívan. Talán a piszkálódó fél is magába száll. Bár káérdésedből nem derül ki konkrétan a szituáció, de az én praktikám ilyenkor az intelligens sarokba szorítás, önszembesítés. Sokszor bagoly mondja verébnek. Aztán, ha elgondolkodtam rajta és úgy látom, hogy van valóság alapja, akkor megpróbálok változtatni.
2017. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szakállnövesztésről van szó. Úgy látszik, a szakállnövesztés itthon Magyarországon egyenlő azzal, hogy az illető ápolatlan, depressziós, migráns, stb.


Végül közel száznapnyi növesztés után levágtam az egészet. Pedig vettem hozzá mindenféle szakállápolót.

2017. júl. 12. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!