Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkor így most minek számítok?

Akkor így most minek számítok?

Figyelt kérdés

A melegekkel semmi bajom, de a leszbiktől rosszul vagyok.. így homofóbnak számítok? Vagy minek? Tudom hülye kérdés.. de kérlek értelmes válaszokat írjatok, köszönöm.

17/L



2016. nov. 22. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Igen,homofób.

De amíg nem bántasz másokat,és az élni élni hagyni elv szerint éled az életed,szíved joga,hogyan érzel irántuk

2016. nov. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :)
2016. nov. 22. 01:42
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy homofób csak azért mert számodra undorító. Addig még nem bántod őket, addig nem. 27/f
2016. nov. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezzel az erővel minden olyan emberre mondhatjuk azt, hogy homofób.. még arra is, akik a feléjük táplált undortól független, normális embernek gondolja őket.
2016. nov. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az undort, a szexuális szokásaikra értem..
2016. nov. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
87%
Minden ember egyenlő,senkit sincs jogunk elítélni a mássága miatt.
2016. nov. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem bántod őket direktbe, és az undor ellenére is elfogadod őket, akkor már nem vagy az a "klasszikus" homofób. Én se szeretem amikor előttem bájolognak az utcán a párocskák, legyen az hetero, vagy homo, mégsem vagyok aszex.
2016. nov. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Én is úgy vagyok mint te DE! nekem bajom csak azokkal van akik rájátszanak.

Pl a lakatos márk aki annyira b..i hogy a hőmérő kiakad ha egy légtérben van vele, vagy az ilyen férfias leszbik (kis tüsi haj, acélbetétes agyontetovált pc stb).


Ha normális keretek között az engem nem zavar, de ha már rájátszik az igen. Meg ők se nyalják szét egymás száját nyilvánosan... lehet kúltúráltan is csinálni:)

2016. nov. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
3%
Ebben a dekadens társadalomban szinte az a normális ha nem vagy normális, és mindehhez döngeted a melled legyél b uzi le.szarom de ne hírdesd... Normális körülmények között sem teret mi több életteret sem kapnának... bár az állatok között is van homoszexualitás de az épp behódolás vagy barátkozás szinten működik ...szóval a fenébe a sok rottyantóval..............
2016. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!