Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelők a lakásban?

Szerelők a lakásban?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom, és a csőhálózatot újítják fel, minden lakásba bemennek, csöveket cserélnek stb. És azt vettem észre, hogy minden szomszéd(akinek a lakásában vannak épp) ott áll a hátuk mögött, és lesi mit csinálnak...

Nem idegesítő ez a munkásoknak? Én beengedtem őket a konyhába, utána bejöttem a szobába, hagytam őket dolgozni, csak mikor hallottam hogy befejezték akkor mentem ki... Most akkor ki cselekszik jól? Aki ott áll végig, vagy aki hagyja őket dolgozni?



2016. nov. 23. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te, aki hagytad őket dolgozni.
2016. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam így idegesítő volt, ha ott álltak a hátam mögött.
2016. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Manapság már nem bízhatsz meg senkiben, ráadásul

Magyarországon, aki valamilyen szereléssel foglalkozik, az mind kókler. Oda kell rájuk figyelni.

2016. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem hagyom őket egyedül. Dolgozni hagyom őket, persze, de időnként rájuk nézek, hogy hogy állnak, nehogy összebarmoljanak valamit. Ilyenkor mindig megkérdezem, hogy kérnek-e egy pohár vizet, vagy ilyesmi, ezzel bármikor oda lehet menni hozzájuk.

Egyedül pedig nem hagyom őket, legfeljebb egy üres szobában, ahonnan nem tudnak elvinni semmit.

2016. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy tökéletes világban te cselekedtél volna jól. De ez nem az a világ.

Sok helyen lopják az értékeket. Lehet, hogy nem is azokat a szerelőket engedted be, akik a mukával meg vannak bízva, hanem ál szerelőket, akik kifigyelték, hol nem jártak eddig az igaziak. Ha akkor nem vittek el semmit, lehet, hogy szétnéztek, milyik lakásokba lesz érdemes betörni pár hét mulva.

Az is lehet, hogy tirpákabbakat fogtál ki, akik csak kicsiben nyomják. Megvan még az asztalról a sótartó, Pl.?

Elhiszem, hogy idegesítő ha állnak az ember felett. De így legalább később gyanusítgatásba sem.lehet keveredni, hisz ott volt a házi gazda.

2016. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mai világban idegent otthagyni egyedül a lakásban?viccelsz?csak akkor ,ha nincs semmi ellopnivaló.
2016. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!