Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a spiritualitásró...

Piriiiii kérdése:

Mit gondolsz a spiritualitásról? Szerinted van lélek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeretjük azt hinni, hogy van, de senki sem tudja biztosra, hogy mi az igazság konkrétan. Mindenki választhat egy " választ ", bármi legyen is az, nem számít, csak az a lényeg, hogy az emberiség ne érezze magát olyan semminek a világegyetemben, mint ahogyan szerintem azok vagyunk.

Az ember saját maga megnyugtatására, biztonság érzetére mindent kitalál, de ugyanakkor minden lehetséges, tehát nem tudjuk, hogy amit kitaláltunk igaz-e vagy nem.

2016. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ennek a kérdésnek az ezotéria kategóriában lenne a helye.
2016. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az emberek a magasabb bolygókon egységben élnek a léttel. Minél magasabb dimenziókba mész, a frekvenciában, annál

fényesebbé válik minden. Tehát ott fénylények vannak, minden tiszta energia. A Föld nagyon alacsony frekvencián van, ahol

az energia fizikai formában csapódik le és az emberek elfelejtették azt, hogy mindennek a spiritualitásban van az eredete. A

kozmikus tudatosság. Tehát, az emberek elvesztették a kapcsolatot a Szellemmel (Istennel), nem értik azt, hogy az az élet

(Isten) mindenhol ott van... Fejleszteniük kell öntudatukat és sok életbe telik, amíg újra képesek látni. A tapasztalatra van

szükségük. Nem kell meggyőznöd azokat az embereket, ha nem állnak készen. Minden virág (ember) más időben virágzik

ki. Az élet mindenütt jelen van az Univerzumban. Minden bolygón van élet, csak különböző

dimenziókban, különböző rezgéseken. Még a Holdon és a Napokon is van élet. Nagyon sok olyan bolygó van, amelyeken

ugyanolyan rezgésen van élet, mint a Földön, de a legtöbb bolygó sokkal fejlettebb és magasabb dimenzióban van élet rajta.

Ez azt jelenti, hogy több a kozmikus energia és minden sokkal gyönyörűbb, fénnyel telítettebb. A természet csillog a

ragyogástól, a virágok dalolnak, az állatok szelídek, mindenki telepatikus, nincsenek hazugságok, betegségek, nincs

agresszivitás.

2016. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden spiritualitás.

Van, nem szerintem, ez tény.

2016. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annácska, Annácska.., nagyon unatkozol?
2016. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberi egyéniség (és így a lélek) az atomok egy egyedi kapcsolata. Ez a lélek, ez vagy te. A különbség köztünk a kapcsolat, nem a "lélek".
2016. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen van, aki már kicsit is tájékozódott a témába és mélyebben belegondolt racionális következtetéseket levonva az rájön, hogy másképp nem lehetne létezni.

De ezt nálam sokkal okosabb és bölcsebb filozófusok már több évtizede kifejtették (ha nem több évszázada) könyveikben, szóval én feleslegesnek érzem itt.

2016. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs lélek, szerintem csak souls van.
2016. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!