Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mar nem birom...

Mit tegyek? Mar nem birom tovabb (Bocs ha rossz kategoriaba raktam)

Figyelt kérdés
Elegen van abbol hogy allandoan mindenkinek meg kell felelni foleg sajat magamnak...egyszeruen gyulolom magam barmit csinalok.felek kimenni az utcara mert rondanak es kovernek erzem magam es alig tudok mit felvenni mert nagyon hulyen all...le akarok fogyni...mar vagy 4eve folyamatosan azon jar az eszem hogy mennyire kover vagyok de nemtudok ellene mit tenni mivel igy is keveset eszek(napi 2x) es nem olyanokat mint pl zsirt zsirral hanem normalis eteleket de csak koverebb vagyok...elegem van...allandoan azon kell izgulnom hogy mennyire all hulyen a ruha...sokkal jobban ereznem magam ha vekony lennek es mindig lenne mit felvenni es nyaron is gond nelkul mennek strandra es vegre teljes eletet tudnek elni szorongas nelkul....le szeretnek fogyni max 5-8 kilot zsirbol.valaki segitsen kerlek:( mit ajanlotok? amugy 11 eves vagyok 143 cm es 45kg...ne irjatok hogy nm is vagy kover mert 1nem az volt a kerdes 2ha latnatok hogy nezek ki az atlaghoz kepest biztos mast mondanatok...koszi mindenkinek elore is<3
2016. nov. 23. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

11évesen ne ezen parázzál, hogy hány kiló vagy. most fejlődik a tested, még 20éves korodig kialakul kb.ra a végleges testalkatod. szóval nyugi. ne éheztesd magad, mert ezzel csak lelassul az anyagcseréd és ha egyszer meg eszel akkor jojó effektust fogsz produkálni és emiatt fogsz hízni. ne nézegess ilyen hülye magazinokat meg az instát se nagyon, azok a nők nem igaziak, photoshoppolva van a testük.

ha meg pár kilót akarsz leadni, akkor több zöldség, péksüti, kenyér,rizs,krumpli kilőve, helyette teljes kiörlési kenyér max reggel, aztán meg sok sok zöldség+séta,futás,bicajozás. és NE ezen agyaljál, hogy kövér vagy, tök normális a súlyod.

2016. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem anorexias szeretnek lenni csak jol erezni magam a boromben amugy koszi:3
2016. nov. 23. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
kamu.
2016. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos kamu h utalom magam
2016. nov. 23. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, ne foglalkozz a trollokkal, ha ilyen súly téma van mindig jön egy két gyökér LOL
2016. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!