Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy valakit megbántottatok/összevesztetek az illetővel, és a másik többet nem szólt hozzátok?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos igen, és soha nem tudtam az ilyen helyzeteket kezelni. Mindig nagyon rosszul esett, hogy próbáltam megbeszélni a dolgot, de a másik oldalról csak elutasítást kaptam. Aztán az idő segített, de amikor benne van az ember, az nagyon fájdalmas tud lenni.

2016. nov. 23. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,történt..:(
2016. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Bone ***** válasza:

Volt már, és én is csináltam már ilyet. Amikor velem csinálták az nem volt fer, mert nem is vesztünk igazán össze és mivel azelőtt jól megvoltunk, érdemeltem volna annyit, hogy jóvátehessem.

A másik mikor én nem álltam már szóba valakivel, az szerintem teljesen fer volt, mert nem is voltunk akkora barátok, és szóltam többször is, hogy a beszólásoknak nem lesz jó vége... hát nem is lett és így sokkal jobb.

2016. nov. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!