Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi legyek, ha, , nagy" leszek?

Mi legyek, ha, , nagy" leszek?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy dolog érdekel, de abból pont nem lehet megélni. Elkezdtem most egy szakmát tanulni, de ez nem az a terep, amin életem végéig szeretnék maradni. Sőt, igazából egy percig sem akarok ezen a területen tevékenykedni. Tök esetlen vagyok ebben is, ahogy a gyakorlati dolgokoz en bloc. Egyetemre meg nem jutottam be, mert totál hülye vagyok. Melyek azok a szakmák, amik nem igényelnek különösebb ügyességet?
2016. nov. 24. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az ami igazán érdekel és miért érdekel?


Sok olyan dolog van amihez van hasonló terület amiből meg lehet élni és az igazi érdeklődés maradhat hobbinak.

2016. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találj ki valami szakmát és menj külföldre. Az egyetemet felejtsd el, felesleges.
2016. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

,,Találj ki valami szakmát"


A kérdésem meg sem született volna, ha tudnám, hogy mit szeretnék. Külföld amúgy nem rossz ötlet, csak ott bukik a dolog, hogy sem pénzem, sem kapcsolataim. Az egyetemről meg lemondtam már, noha nem bírom megemészteni, hogy sok írástudatlant és funkcionális analfabétát felvesznek, mert pénzük van. (Nem vagyok okos én sem, de legalább tudok szöveget értelmezni a sok ,,értelmiségivel" ellentétben.) Minden az a rohadt pénzről szól...

2016. nov. 24. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Lapátkezelő technikusra, meg talicsakvezetőre mindig szükség lesz az építőiparbam szóval ne csüggedj!
2016. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamit írnál bővebben? Mi az ami érdekel? Milyen szakmát tanulsz most?
2016. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#6 Inkább privátban írnám le.
2016. nov. 24. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd!
2016. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 health visitor ***** válasza:
Nekem is írhatsz. :)
2016. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!