Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Húsz év feletti lányok! Van...

Húsz év feletti lányok! Van közületek olyan, aki színesre festeti a haját?

Figyelt kérdés
Nem melírokra gondolok, hanem az egész piros, kék, zöld, stb, esetleg ombre, de még úgyis feltünő. Mennyire volt nehéz munkahelyet találni? Mennyire tolerálják?

2016. nov. 24. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kolléganőm, (egészségügy) akinek szőke felül, alul meg zöld, időnként kék a haja. Ettől függetlenül jól dolgozik, a betegek is szeretik.
2016. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Nekem kék és fekete. Sehol nem érdekelt még senkit a hajszínem, legalábbis negatív irányban. Egyetemre járok, ha minden jól megy, jövőre kezdem a phd-t. Nemrég elkezdtem járni cégek nyílt napjaira és próbaállásinterjúira, mert szeretnék majd a phd mellett dolgozni is. Az egyik helyen kifejezetten tetszett a hr-esnek, azt mondta, hogy a kék szín a kreativitás színe. A többi helyen sem kötöttek bele, volt ahol rá is kérdeztem, de azt válaszolták, hogy 2016 van, miért ne lehetne épp kék a hajam. Elvégre a tudásom nem fog csökkenni a hajszínem megváltozásával vagy azzal ha netán lesz egy tetkóm vagy piercingem. Persze ez az adott munkahelytől függ, ahová én pályázok, ott egy gép előtt kell ülnöm, szóval a kutya nem látja, hogy milyen a hajam vagy hogy épp pizsamában ülök-e. A másik lehetőség, hogy maradok tanárként az egyetemen, itt sem érdekel senkit a hajam. Konferenciákon idősebb tanárok is dicsérték már meg. Egy ideje tanítok amolyan gyakorló tanárként, nem érzem úgy, hogy a diákok kevésbé tisztelnének a hajszínem, vagy a ruhám vagy bármi efféle miatt.
2016. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szőkésbarna hajam van, az alja rózsaszín ombre, sőt, tetoválásom is van, igaz, csak rövid ujjúban látszik. Annyit kértek, hogy ha sajtós, vagy nemzetközi főnök jön, akkor kontyoljam fel a hajam, hogy ne legyen annyira feltűnő a szín, és viseljek hosszú ujjú blúzt. A felvételnél semmi hátrányt nem jelentett, a munkatársakat se zavarja, sőt, még az idős emberekkel is jól kijövök, meg szoktak állítani, hogy miért nézek ki ilyen hülyén :D
2016. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!