Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lehetne, melyik ajtót...

Ha lehetne, melyik ajtót választanátok? Teljes egészség, gazdagság, vagy igaz szerelem?

Figyelt kérdés

kifejthetitek miért épp azt választottátok... és kérlek a korotokat is írjátok oda.

Én a Teljes egészség ajtaját választanám. a véleményem röviden erről az, hogy ha vagy egészségem, akkor a másik kettőt is elérhetem, az igaz szerelmet. és akkor már is gazdag vagyok, mert a szeretet és az egészség maga a gazdagság!

Ti jöttök! Kíváncsian várom a válaszokat! :)



2016. nov. 26. 11:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ó azt le is felejtettem: 20 éves nő vagyok.
2016. nov. 26. 11:35
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggéseket. tehát ha van egészség lesz szerelem, meg gazdagság? Akkor aki beteg az nem lehet szerelmes meg gazdag, vagy mi a szösz? Ha meg szerinted a gazdagság az a szerelem plusz egészség...hát kérdezz meg erről olyan párokat, akik szerelemesek, de mégis szegények...Túl szentimentális vagy, de majd felébredsz! :DDD
2016. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mivel nekem egy súlyos, krónikus vesebetegségem van, ezért én is a teljes egészség ajtaját választanám...nagyon sok mindenben megakadályoz, ha van egy ilyen betegséged...31F
2016. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
én csak saját véleményt írtam, nem kell egyet érteni. de én a saját véleményetekre vagyok kíváncsi és nem arra, hogy hogyan tudtok belém kötni!
2016. nov. 26. 11:46
 5/19 anonim ***** válasza:

Igazából értelmetlenek az ilyen kérdések, mert egyik a másik velejárója.


A szerelem hiánya, magányosság, szegénység tönkreteszi az ember egészségét. Az átlagos stresszes napi gürcölés is.


A szerelem szintén szépen hangzik a mesékben, de egy nagy betegség, vagy a nincstelenség tönkreteszi a legerősebb kapcsolatokat is. Vagy hiába vagyok egészséges, ha mégis rondának tartanak a nők és a kutya nem áll velem szóba. Vagy hiába van párom, ha azon vitatkozunk otthon, hogy jövünk ki hónap végén a fizetéssel.


A gazdagság kicsit kakukktojás, mert egyrészt egy nagyobb betegség simán elvisz, és ugyanúgy lehet szerelmi csalódásod...de még mindig jobb egy BMW-ben sírni mint biciklin. És ha ezt nem egyszerűsítem ennyire, akkor is jobb egy gazdag embernek, aki szakítás után utazgat, kitalál valami hobbit, el tud járni ismerkedni, míg egy csóró ember ül otthon a TV előtt és búsul.


Vagy gazdagon a betegségek is jobban leküzdhetőek, "csodaszerekkel", műtétek sorozatával, volt több ismerős-félig ismerős, akik élet-halál között voltak, de sikerült kigyógyulniuk...csak éppen a legjobb magánkezeléseket kapták és milliókat csengettek ki rá. Átlag ember meg simán megdögölhet, vagy felvehet olyan hitelt amit az unokája is törleszteni fog.


Én ha választanék, akkor egy kiegyensúlyozott, nyugodt életet választanék, ahol nincs semmi nagy betegség, van párom, van munkám amit szeretek és jól megélek belőle.

2016. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeség, mert nem három lehetőség van, mivel a három dolog nem zárja ki egymást, pl. lehet valaki gazdag és egészséges de szerelem nélkül.


Na, de egyszerű kombinatorika: 3*2, azaz 6 lehetőség van.

2016. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Naaa. Ez így nem sportszerű. Ha az egyik mellett döntesz, a másik kettőt nem kéred és nem kapod meg. Nincs olyan, hogy elérheted, mert akkor a másik kettő esetében is feltételezhetjük, hogy általa eléred a harmadikat.
2016. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva gondolom, mint te. Nekem vannak súlyos betegségeim, így egészséges teljesen már sose leszek, az a hajó már elment. Én hozzá vagyok szokva, hogy az ember mozogjon, gyógytornázzon, költsön pénzt speciális kezelésekre stb. Szóval a szerelmet választanám, aztán meg elmennék sportolni, vennék egészséges kajákat.
2016. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az egészség ajtaját, a gazdagság nélkül is. Szerintem nem sokan haboznának a krónikus, gyógyíthatatlan betegek közül, vagy az ilyeneket ápolók közül.
2016. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

gazdagságot.


Nem érek semmit az egészséggel, ha a híd alatt kel csöveznem, vagy napi 12 órát melóznom. szerelemmel se érek semmit, mert nem lakat jól, nem fizeti a számlákat.


Viszont ha van pénzem, akkor azon vehetek egészséget. Világon nagyon magas szintű már manapság az orvostudomány, az átlag ember nem is sejti, hogy hol tartanak!


+ha van pénzem könnyebb az élet is, mert nem kell 12 órát szenvedni egy melóhelyen.


szerelmet is lehet találni pénz segítségével.

2016. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!