Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes 10-12 korban videózni?

Érdemes 10-12 korban videózni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek érdemes egy 10-12 évesnek videózni? Van ez a SzandiMandi aki azért valljuk be elég sokat ért el. Szerintetek érdemes?
2016. nov. 27. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2016. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön vannak akik már 6-8 évesen befutottak a youtubeon. De mögöttük ott van egy szülő(/páros) akik menedzselik a csatornáját. Szóval úgy lehet hogy van, de saját kútfőből szerintem egy 10-12 éves nem tud felfuttatni egy sikeres youtube csatornát.
2016. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nézd meg Varázsló "Kezdő Videósok" reakcióit. A többségük 10-12 éves. Azt hiszik, hogy tudnak videózni, pedig nem.

SzandiMandi egy kivételes példa, 1000-ból 1-nek összejön.

15/L

2016. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ő egy dolog, hogy mit ért el. Csak pár videóját láttam, azok igényesen voltak megcsinálva.


De ott van új 2 kiscsaj Jázmin és nárcisz néven, hát én őket nyakon vágnám.


Egyébként meg annyi youtuber van, hogy már szerintem a kutya nem kíváncsi egy újabb mit vettem stb videosnak. Gameplayesbol is van annyi, hogy dunat lehet rekeszteni.


Ha valami egyedi ötleted van, csak akkor érdemes belekezdeni, de akkor sem 10 évesen.


Mielött komolyabban belekezdenél érdemes lenne gyakorolni a videó vágást és szerkesztést. Anélkül nem fog menni

2016. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 16 alatt nem lehet komolyabb igényes csatornát csinálni ahol van olyan tartalom amit nem csak a 8-15 éves korosztály élvez.
2016. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Manapság nagyon felhígult a youtuberezés, és már tényleg boldog-boldogtalan nekiállhat videókat gyártani, amik nagyrészt általában tök ugyanolyanok, és nem igazán tartalmaznak semmi újdonságot.

Viszont megosztanék egy gondolatot, amit már nem tudom, hogy Puzsér vagy Kiss Ádám szájából hallottam -e, a Ki Mit Tube zsűrizése kapcsán, de nem is lényeges.

A lényeg: csak azért, mert van egy videókamerád és tudod használni, attól még nem vagy videós.

Tényleg csak akkor érdemes nekiállni ennek, ha van valami egyedi ötleted, mert szerintem az internetnek nincs szüksége egy újabb filmkritikusra, vagy gameplayesre.

Nekem is volt egy olyan időszakom, amikor nagyon vágytam rá, hogy youtuberes legyek, de aztán rájöttem, hogy nincs semmi olyan a tarsolyomban, ami megkívánná, hogy videót csináljak róla.

Ha neked van ilyened, akkor az lebegjen a szemed előtt, hogy te ezt meg akarod osztani a világgal, ne pedig az, hogy youtubeos akarsz lenni, csak mert az mostanában olyan menő.

23/F

2016. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy tudsz-e valami érdekeset előadni, és normálisan felépíteni egy csatornát. Elég ritka lehet az olyan 10-12 éves gyerek, aki igen, de előfordulhat.
2016. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-12 évesen még legyél gyerek és éld az igazi életet.
2016. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!