Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az időutazás lehetséges...

Inessential kérdése:

Ha az időutazás lehetséges lenne, és csak egy oda-vissza út férne bele, akkor a múltba, vagy a jövőbe mennétek? Valamint ha csak egy dolgot nézhetnétek meg a saját múltatokból VAGY jövőtökből, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Aki szeretné, indokolhatja.

2016. nov. 27. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

egyiket se. Múltamat ismerem, napi szinten végignézem (sajnos) minek is mennék vissza?


Előre nem lehet menni, mivel az még nem történt meg, sors nincs, előre megírt forgatókönyv nincs. Vagyis paradoxon.

2016. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A kérdés feltételes. Nem érdekel, hogy nem lehet. Az ezotériának, vagy inkább a szcientológiának pedig minden ágazatát zárjuk ki.
2016. nov. 27. 21:05
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazából előre mennék, megnézném az elkövetkezendő pár év lottó-nyerőszámait, és abból meggazdagodnék. Vagy előremennék és ellopnék valamilyen technológiát amiből szintén gazdag lennék.


Másik ötlet az, hogy a múltba mennék, és szintén jól járnék a kimagasló tudásommal :D

2016. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a kérdés nekem nem opció :)

A múltból több volt, mint elég. Nagyon sok minden nehezen alakult, de nem nyúlnék bele, hogy más legyen. Túl vagyok azon, amin át kellett esnem.

A jövő lényegét meg ismerem. Ezt a játékot nem élem túl. Hogy odáig hogy jutok el, az meg jelen pillanatban nem érdekel. Ki játszaná a jövő zenéjét, ha engedem lelőni a zenészt?

:D

2016. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A jelenbe maradnék mert úgy érzem végre kiértem a gödörből. Innentől már csak felfelé megyek, ha mégse akkor meg azt nem akarom tudni. Láttam a Life is strange-ben h hova vezet az idő ugrálás :D
2016. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Itt most nincs semmi következménye. Mindentől független, és a feltételes a kérdés.
2016. nov. 27. 21:28
 7/26 A kérdező kommentje:
és feltételes a kérdés.*
2016. nov. 27. 21:28
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk anno általánosban valamiért feltette ezt a kérdést az egyik tanárunk. Valaki azt mondta az osztályban, hogy ő a jövőbe menne, és megnézné a Barátok köztnek a nem tudom, hanyadik részét.:) Aztán az osztályból meg feltette valaki a kérdést egy másik tanárnak, aki azt mondta, hogy ő a születését nézné meg, mert elvileg ott volt, csak nem emlékszik. Hát én amúgy nem tudom, én vagy nagyon előre mennék az időben, vagy nagyon vissza. Mind a kettő érdekes lehet. Új technológiák, meg hogy a múltban hogyan éltek az emberek, milyen volt a hangulat, meg hogy milyen lesz egy városnak , falunak hangulata majd később. Én most így nem is tudom. Mindkettő tényleg nagyon érdekes lehet.
2016. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán a poén kedvéért végignézném a saját halálom, hogy visszatérve a jelenbe ez majd a rögeszmémmé válhasson. A másik kérdésre válaszolva a múltba mennék vissza, azon belül is az 1800-as évek beli Magyarországra, személyes és már régen eltervezett okokból kifolyólag.
2016. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A múltba mennék, a hatvanas évek elejére, Magyarországra. A jövőmből azt nézném meg, hogy vajon jobbra fordul-e az életem, vagy sem.
2016. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!