Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért, mitől jött divatba az...

Miért, mitől jött divatba az arc valamely részének eltakarása kézzel (pl. szem, száj eltakarása)? Facebookon egyre többet látni.

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, már rég nem érdekelnek a divathullámok, és ezt nem tudom megfejteni? Miért takarják el kezükkel a szájukat, vagy szemüket a tinik? Van ennek valami eredete, esetleg ez egy "divat"?


NORMÁLIS válaszokat szeretnék kérni, kapni, köszönöm!



2016. nov. 28. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert így nem látszik az egész fejük, és szebbnek érzik magukat vagy nem tudom. :D

Minden ilyen "divathullámnak" szerintem ez az oka. Pl. ott volt a csücsörítés, csontosabbnak látszik tőle az arc, vagy most itt van ez a kutyás f-szság, ha valakinek nagy az orra nem látszik.

Persze ezek nem tudatosan működő dolgok, de ezért csinálják, valójában iszonyatosan gáz, csak nem veszik észre mert most épp ez a menő meg a trendi. Amit mindenki csinál, mindig az az elfogadott, lehet akármekkora baromság valójában. A "baromság" mindig az lesz, amit a tömeg nem csinál és nem megszokott.

2016. nov. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eredete amerikai zene videoklipekből származik. Ahol énekes nő eltakarja száját vagy egyik szemét .
2016. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!