Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti várjatok a telet?

Ti várjatok a telet?

Figyelt kérdés

Marmint mi miatt várjátok?

En példaul az elöbb ujkongva ugortam fel h vegre havazik😃

Tartott egy percig és vége 😯

Pedig imádtam azokat amikor bázisokat építettünk és kutyákkal harcoltunk meg hasonlók.

Kesz Hoth bolygó volt a világ😉

Most meg minden pillanatok alatt véget.

Ti erzitek meg a Karácsony szellemét vagy mit is?

Mondjatok vmit, mit kértetek Karacsonyra. Remélem akad olyan ami HotWheels pályát.

De ha nem mind1 is. Én majd ülök itt a Kylo Ren-es bögrémmel hátha rámborul megint a kakaóm és akkor kapok a fejemre.

Miért nem jatszik velem senki?😢😢😢

Meg a 8 eves unokahúgom is limuzint kér meg popsztár kariert én meg mar kész ideg vagyok.


2016. nov. 28. 12:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Agyf**zkombózat2016+rage

Mission complete!

2016. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Fhu ez a leírás elég durva:D Na de válaszolok azért.

Nem várom, utálom a telet. Túl hideg van. ha havazik az tényleg szép, de 2 perc után már unalmas, és maga a tény hogy havazik két dolgot jelet: lapátolni kell és minden undorító latyakos lesz pár órán belül.

Nem igazán van karácsonyi hangulatom már évek óta, gondolom a korral jár.

Nem kértem semmit, igazából nem nagyon van szükségem semmire.

Valószínűleg azért mert mindenkinek dolga van, egyedül is lehet jót játszani:) Nem teljesen értem miért vagy ideges, de nyugalom, kétlem hogy tényleg megéri kikészíteni magad rajta.

2016. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Diagnózisom: felnőttél.

Kit erdekel amúgy a hólapátolás???

Tők klassz pénzkereset amúgy és mèg teával is megkínalnak😃😃

Hagyjuk a negatív hozzáallást.

Jézus születése, én még Betlehrmet is készítettem règebben.

Adventi kalendárium? Volt Playmobile-osom😍

A mesrkőnyvek? Várni az estèt?

Mondjuk egyszer kaptam rendesen mert besonpolyogtam és kikutattam meg nyitottam szinte mindent.

Micsoda hisztéria volt ne tudd meg.

Nővèrem meg rettegtetett h ezért cserebe holnapra megöregszem.

Nem is bírtam aludni😢😢😢

2016. nov. 28. 13:04
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Én nem várom,utálom
2016. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Amúgy nem jár semmi a korral. Ezt csak Ti hiszitek.

Hogyha felnőttök akkor le kell mondanotok minden álmotokról.

En nem vrszek ebbe részt, öltönyökben feszülni meg vigyorogni azokra akiket igazából semmire se tartassz.

Majd az Oscar gála, na oda majd talán felveszek valamit, de ez a hozzáállas h nem is kérsz semmit.

Tudom, tudom én is h a levél amit elküldök sose jut el a Mikuláshoz, nem vagyok elmaradott sőt elég komoly vagyok.

De ez nem azt jelenti h legalább ne próbálnám meg.

Csak egy kicsit, hátha az a mágikus láng fellobban.

Mert az mindennél többet ér.

És aggódom de csak poénszerűen mert fogalmam sincs arról hol lehet popsztár karriert vásárolni.

Ennyi😃😃😃

2016. nov. 28. 13:21
 6/17 anonim válasza:
31%

Hány éves vagy?:D

Tuti kattos vagy...:DDD

2016. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Hát amennyi baromság volt ebben az éveb. :'D

Nem csodálom, hogy kezdi megadni magát idegi szinten.


Én is inkább lebetegítettem magam és itthon nyugizok távol a hülyéktől. :D

2016. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
én sem feltétlen várom..Pedig a csaladom szereti az össze jövetelek miatt..De én nagyon nem szeretem mivel már nincsen meg az a hangulat mint ami volt kb 5-10 évvel ezelött.. Nincsen olyan hangulat h karacsony volna.Ja és teljesen másról szól ma már a karácsony .. A köztudatban az lebeg h szeretet együt a család de a gyakorlat ma már átvágott abba hogy inkább az ajánkékok a fontosabbak..a tárgyak
2016. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Én várom, pedig már középkorú vagyok.

Úgy gondolom, a komolyságot és a komorságot nem kéne összemosni. Nem attól lesz valaki felnőtt, hogy mindenben csak a rosszat látja. Ez nem felnőttség, komolyság, meg érettség. Ez egyszerűen csak negatív hozzáállás.

Rossz oldala mindennek van. A nyárnak az, hogy túl meleg van (főleg éjszaka), és állandóan öntözni kell a növényeket. Az ősznek meg a tavasznak a sok eső, meg az, hogy sokszor nagyon be kell öltözni. De most ha az ember mindenben azt nézi, hogy az miért rossz, akkor rövid távon egy megkeseredett, búskomor alak lesz belőle.

2016. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

6-os: 21

8-as: az egy dolog, hogy mi lett a trendi meg a szokás de az nem jelenti azt, hogy neked is úgy kell viselkedned.

Ezektől el kell különülni, tudom persze én is. Ilyenkor veszik a kocsikat meg a TV-ket és az érvényesül ki vett drágább ajándékot, főleg elvált szülőknél.

Hidd el, láttam unokatesókon, nem egy kellemes dolog a gyerekeknek sem.

De a Karácsony szellemét ettől függetlenül bárki átélheti, 9-es foglalta össze a legjobban.

Mindenben van jó is rossz is :)

2016. nov. 28. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!