Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A pasi egyik héten vigyorog rám,hintázik a székkel,végigmér,másik héten már csak akkor mer rám nézni legtöbbször,mikor nem nézem folyamatosan és távolságtartóbbnak tűnik.Amikor megkérdeztem jön-e buliba azt mondta komoly arccal nem biztos,ő nem szokott ilyenekre elmenni.Múltkor még a hogylétem felől is megkérdezett,és mostanában elnevette magát,amikor beszélgettünk vagy egymásra néztünk.Szerintetek akar vmit,csak félénk vagy semmit nem akar?
2016. nov. 28. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Nincs félénk férfi. A legbizalmatlanabb férfi is összeszedi a pucáját, ha érdekli egy nő. Ezt a "félénk" dolgot azok a pasik találták ki, akik lusták kezdeményezni. Nem érdekled, ennyiről van csak szó. Bocsi..
2016. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Az 1. hülyeséget mond, hogyne lenne félénk férfi...
2016. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vajon tetszem neki?1x úgy érzrm,mintha igen amikor ragyog a szeme,máskor amikor rámnéz v rajtakapom h bámult úgy érzem,hogy nem annyira,mintha visszahúzódna ilyenkor vagy nem tudom..egyszerűen nem tudom eldönteni..ennyire bonyolult ez az ember?
2016. nov. 28. 21:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Légyszi segítseteek..kérlek.. :-(
2016. nov. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!